Performancing Metrics

ترامپ رسانه ها را دروغگو و فریبکار خواند | اتاق خبر
کد خبر: 347731
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1395 - 15:19
«دونالد ترامپ» نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا ادعاهای برخی رسانه ها درباره تحویل ندادن کمک های مالی برای سازمان های خیریه کهنه سربازان آمریکایی را رد کرد و آنها را دروغگو و فریبکار خواند.

اتاق خبر - به گزارش رسانه های غربی از نیویورک، نامزد غیر رسمی جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری در نشستی خبری که شب گذشته در «برج ترامپ» برگزار شد، فهرستی از سازمان های خیریه کهنه سربازان آمریکایی و میزان کمک مالی ای را که دریافت کرده اند، برای رسانه ها قرائت کرد.

ترامپ چند ماه پیش بانی جمع آوری کمک مالی برای کهنه سربازان آمریکایی شد و توانست علاوه بر یک میلیون دلاری که خود به این منظور اختصاص داد، بیش از 4.6 میلیون دلار دیگر از میان ثروتمندان آمریکایی جمع آوری کند. به تازگی برخی از رسانه ها وی را متهم کرده بودند که مبالغ جمع آوری شده را به سازمان های یاد شده تحویل نداده است.
وی با رد این ادعا و دروغگو و فریبکار خواندن رسانه ها، فهرستی از این سازمانهای خیریه و مبالغی را که پس از گزینش، بررسی و گردش کار به آنها تخصیص یافته بود، ارائه کرد.
وی در انتقاد از برخورد رسانه ها با این موضوع گفت که من این کار را به صورت داوطلبانه انجام دادم و هرگز چنین وظیفه ای نداشتم و رسانه ها به جای تقدیر، اتهام پراکنی کردند.
وی افزود که این برخورد رسانه ها موجب می شود که در آینده کسی در این کارهای خیر پیشقدم نشود. دونالد ترامپ با پیروزی در بیشتر رای گیری های درون حزبی و کنار کشیدن رقبای خود توانست تا حد نصاب هزار و 237 نماینده را شکسته و خود را آماده حضور در همایش تابستانی جمهوریخواهان سازد تا به صورت رسمی نامزد نهایی حزب در انتخابات ریاست جمهوری 18 آبان آمریکا معرفی شود.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید