سیامک عباسی مجوز فعالیت گرفت | اتاق خبر
کد خبر: 351459
تاریخ انتشار: 26 خرداد 1395 - 09:25
ترانه‌سرا، آهنگساز و خواننده موسیقی پاپ، بالاخره مجوز فعالیت گرفت. «سیامک عباسی» که طی شش سال اخیر با خلق و انتشار قطعات موفقی چون «فرشته پاک»، «خوشبختیت آرزومه»، «وقتی دلت شکست»، «جوون‌تر که بودم»، «دچار» و... مورد توجه مخاطبین موسیقی قرار گرفته، از پایا

به گزارش اتاق خبر، این هنرمند ضمن اعلام این خبر، درباره دوران ممنوع‌الفعالیت بودن خود به «موسیقی ما» گفت: «از سال 88 کار تولید اولین کلیپ را شروع کردم و اوایل سال 89 منتشر شد. طی این هفت سال، اجازه فعالیت رسمی پیدا نکردم. در حالی که من کلیپ‌های انیمیشنی می‌ساختم و خودم در آنها حضور نداشتم و از آن‌جا که به نظر خودم مشکل محتوایی نداشت، فکر نمی‌کردم برای فعالیت رسمی‌ام دردسرساز شود.»

خالق «خوشبختیت آرزومه» اضافه کرد: «حدود پنج سال قبل برای مجوز آلبوم اقدام کردم، بعد از دوندگی‌ها و پیگیری‌های زیاد و گذر از تمام مراحل، ٣ سال پیش مجوز آلبوم را گرفتم و فکر می‌کردم همه مشکلات حل شده؛ اما بعد از دو ماه آن مجوز لغو شد! با پیگیری‌های متعدد متوجه شدم که مشکل اصلی همان کلیپ‌ها بوده است. در حالی که طی آن مدت، من فقط درگیر این بودم که جلوی پخش کلیپ‌ها را بگیرم و همه‌چیز در چارچوب قرار بگیرد. اما به هر حال آن ماجراها سه سال دیگر ادامه پیدا کرد تا اکنون که دیگر مشکلات فعالیت من به‌طور کامل برطرف شد.»

سیامک عباسی درباره انتشار همان آلبومی که سه سال پیش مجوز آن را دریافت کرده بود، گفت: «الان دیگر قصد انتشار آن آلبوم را ندارم. هرچند ترانه‌ها و ملودی‌‌ها همچنان تازگی دارند، اما به نظرم صداها و تنظیم‌ها قدیمی شده‌اند. به همین دلیل، قصد دارم آلبوم جدیدی را تهیه و منتشر کنم.»

این هنرمند در جواب سؤال ما مبنی بر احتمال عدم تکرار موفقیت‌های قبلی پس از اخذ مجوز گفت: «فکر می‌کنم کار من هیچ‌وقت فراتر از خط قرمزها نبوده که حالا با گرفتن مجوز، دچار محدودیت جدیدی شوم. آثار من همیشه در چارچوب بوده و تنها دلیل ممنوع‌الکاری من، پخش آثارم از شبکه‌های ماهواره‌ای یا برخی سایت‌ها بوده، نه محتوای آ‌نها. بنابراین حالا اصلاً نگران این نیستم که نتوانم آثار موفق قبلی را تکرار کنم.»

جام جم به نقل از موسيقي ما

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید