داور بازی را برای پرسپولیس درآورد | اتاق خبر
کد خبر: 361902
تاریخ انتشار: 6 مرداد 1395 - 23:22
تارتار:
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی می‌گوید: داور بازی را برای پرسپولیس درآورد.

مهدی تارتار

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مهدی تارتار پس از تساوی تیمش برابر پرسپولیس اظهار کرد: می‌خواهم از داور بازی گله کنم. او از دوستان خوب من است اما هر وقت بازی‌های دوستانه تیم من را قضاوت می‌کند کار گره می‌خورد و در نهایت هم بازی را برای حریف درمی‌آورد. امروز هم بازی را به زیبایی برای پرسپولیس درآورد. او یک پنالتی مشکوک به ضرر تیم ما گرفت که واقعاً روی نتیجه بازی تأثیرگذار بود. البته فراموش نکنید فقط چهار پنج روز است که تیم را تحویل گرفته‌ام و هنوز کار زیادی در پیش داریم.

وی افزود: از روزی که آمده‌ام تلاش کرده‌ام با جابه‌جایی برخی بازیکنان به تیم کمک کنم. این بازی هم که امروز برگزار شد باعث شد شناخت بهتری نسبت به تیم خودم پیدا کنم. البته می‌دانم امروز تیم اصلی پرسپولیس بازی نکرد و تیم اصلی پرسپولیس یک سر و گردن بالاتر هستند. اما من به همه بازیکنانی که امروز هم بازی کردند احترام می‌گذاریم زیرا این‌ها هستند که همیشه با تیم اصلی رقابت می‌کنند.

او همچنین درباره آخرین وضعیت تیمش اظهار کرد: من کاری به گذشته ندارم که چه کسانی سرمربی تیم بوده‌اند. فقط از کسانی که در گذشته زحمت کشیده‌اند تشکر می‌کنم. ما باید سعی کنیم تا هفته‌های آینده خودمان را برای لیگ آماده کنیم.

او در پاسخ به این سوال که چرا پنج بازیکن تیمش را کنار گذاشت؟ گفت: مربیگری سلیقه‌ای است و این موضوع در فوتبال حرفه‌ای کاملاً رواج دارد. من سعی می‌کنم تیم را با سلیقه خودم ببندم و از بازیکنانی که الان کنار ما نیستند و برای تیم زحمت کشیدند تشکر می‌کنم.

او در پایان در پاسخ به این سوال که آیا تیمش به لیگ برتر صعود می‌کند؟ گفت: قطعاً کارمان سخت است اما هدف ما صعود به لیگ برتر خواهد بود. بعد از هشت سال مربیگری در لیگ برتر به لیگ یک آمدم تا بتوانم این تیم را به لیگ برتر بیاورم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید