Performancing Metrics

چگونه از استخرها بیت کوین استخراج کنیم؟ | اتاق خبر
کد خبر: 449246
تاریخ انتشار: 9 مرداد 1400 - 12:55
استخراج ارزهای دیجیتال با دستگاه های خاصی توسط ماینرها انجام می گیرد. دستگاه هایی که خریداری می شوند را برای استخراج ارزها به کار می برند و بعد از آماده سازی آن ها یک استخر استخراج برای خود انتخاب خواهند کرد.

استفاده از استخر استخراج باعث می شود که بتوانید کوین های بیشتری را ماین نمایید. حال ممکن است با این سوال رو به رو شوید که استخر استخراج چیست؟ در پاسخ لازم است بگوییم که استخر استخراج به محلی گفته می شود که بسیاری از ماینرها در کنار هم به فعالیت می پردازند و با قدرت دستگاه های خود کوین ها را استخراج می کنند تا بتوانند سود بیشتری به دست آورند.

اگر بخواهید در مورد استخرهای استخراج اطلاعاتی را به دست آورید، اول باید با نحوه ماینینگ کردن آشنا شوید. تراکنش هایی که صورت می گیرد توسط ماینرها در محلی به نام بلاک ذخیره می شود، ماینرها برای اینکه بتوانند این بلاک ها را به بلاکچین ها متصل نمایند باید معادلات را حل نمایند.

برای حل معادلات باید دستگاه های پر قدرتی را در اختیار داشت، که این دستگاه ها انرژی زیادی مصرف خواهند کرد. ماینرها همیشه در حال بررسی امنیت اطلاعات هستند که بتواند از نفوذ هکرها به درون شبکه جلوگیری به عمل آورند. در این میان زمانی که یک ماینر بتواند زودتر جواب معادلات را بیابد کوین هایی را به عنوان پاداش دریافت خواهد کرد، بنابراین ماینرها با فروش بیت کوین به دست آمده می توانند سود زیادی به دست آورند.

زمانی که بیت کوین عرضه شد ماینرها  برای به دست آوردن پاداش نیازی به استخر استخراج نداشتند، اما امروزه استخر استخراج به عنوان مراحلی برای رقابت شناخته می شود که افراد ثروتمند جامعه به آن ها دسترسی دارند.

نحوه استفاده از استخر استخراج

یکی از ساده ترین و راحت ترین روش های به دست آوردن بیت کوین استفاده از استخرهای استخراج می باشد. با استفاده از این فرایند می توانید سود زیادی را از طریق به دست آوردن بیت کوین در اختیار داشته باشید.

برای اینکه بتوانید از استخرهای استخراج استفاده نمایید، باید یکی از استخرهای استخراج موجود را انتخاب کنید و به ثبت نام در آن استخر بپردازید. هنگامی که از این استخرها استفاده می کنید هر کوینی که به دست آورید با ماینرهای دیگر تقسیم خواهد شد.

استخرها از اندازه های یکسانی برخوردار نیستند ، بنابراین باید زمانی که به انتخاب استخرها می پردازید بتوانید مناسب ترین آن ها را بیابید. در مبحث استخر استخراج چیست در مورد نحوه انتخاب این استخرها اطلاعاتی را قرار داده ایم که انتخاب درستی داشته باشید.

حداقل میزان برداشت از استخرها یکی از مواردی است که باید به آن توجه شود، به این معنا که باید بسنجید که استخر انتخاب شده اجازه برداشت چه میزان از بیت کوین را به شما می دهد. بسیاری از افرادی که تازه به استخرهای استخراج وارد می شوند، هنگام استفاده استخرهایی را انتخاب می کنند که قادر باشند در مدت زمان کوتاهی بیت کوین خود را برداشت نمایند.

زمانی که می خواهید وارد یک استخر استخراج شوید باید آن هایی را مد نظر داشته باشید که تعداد ماینرهای بیشتری دارند، چرا که هر چه تعداد اعضا بیشتر باشد شانس به دست آوردن سود بیشتر خواهد شد.

استخرهای استخراج کارمزدی را از شما دریافت می کنند که برای ارائه خدمات بهتر از آن استفاده می کنند. این کارمزد را از بیت کوین های به دست آمده کسر خواهند کرد، بنابراین باید استخری را انتخاب نمایید که از کارمزد پایین تری برخوردار باشد.

مزایا و معایب استفاده از استخر استخراج

همان طور که می دانید با فروش بیت کوین می توان سود زیادی را به دست آورد، اما باید توجه داشته باشید که استخراج بیت کوین به تنهایی نمی تواند شانس سود آوری زیادی برای شما داشته باشد، بنابراین همان طور که گفته شد پیوستن به استخرهای استخراج می تواند باعث شود که سود زیادی به دست آورید. استفاده از این استخرها ویژگی هایی دارد که در ادامه آن ها را برای شما بیان خواهیم کرد.

مزایا:

با استفاده از استخر استخراج می توانید به درآمد ثابتی دست پیدا نمایید، به این معنا که زمانی که شما در این محیط برای به دست آوردن بیت کوین تلاش می کنید فرایند ماینینگ قویی را تشکیل خواهید داد  که می توانید سود خود را حدس بزنید در نهایت سود به دست آمده را به حساب شما وارد خواهند کرد.

کاهش هزینه های برق مصرفی از دیگر مزیت های پیوستن به استخرهای ارز دیجیتال می باشد. اگر قرار باشد از چندین دستگاه ماینر برای وصل کردن بلاک ها به هم استفاده نمایید هزینه زیادی را پیش رو خواهید داشت.

معایب:

 مزیت های زیادی می توان برای استفاده از استخر استخراج برشمرد، اما در مقابل معایبی را هم دارا می باشند، که یکی از آن ها این می باشد که ممکن است استخرها اعداد اشتباهی را برای شما به نمایش بگذارند و با این کار سود شما را دستکاری نمایند.

 مشکلاتی که از لحاظ فنی گریبان گیر استخرها شده است می تواند باعث ایجاد دردسر برای ماینرها شود. یعنی زمانی که شما به استخراج ارز دیجیتال می پیوندید برای اینکه بتوانید سود مناسبی به دست آورید، باید اتصالات پایداری داشته باشید.

در این مبحث از استخر استخراج چیست لازم است بگوییم که افزایش تمرکز در استخرها از جمله معایب واضح استفاده از آن ها می باشد. به هر میزان تعداد کاربران استفاده کننده از این استخرها زیاد شود تمرکز بر روی این شبکه های بیشتر خواهد شد.

نحوه پاداش دهی در استخر استخراج بیت کوین

روشی که استخرهای استخراج برای سود دهی انتخاب می کنند با هم تفاوت دارد. این روش ها شامل: پرداخت نسبی، پرداخت با توجه به امتیاز، پرداخت به ازای سهام و پرداخت با توجه به سهم آخر می باشد. که در ادامه مبحث استخر استخراج چیست آن ها را بیان خواهیم کرد.

پرداخت نسبی: در این روش از پرداخت سود به اندازه ای که ماینرها قدرت در اختیار استخر استخراج قرار دهند می توانند سود دریافت نمایند، در این روش پاداش را زمانی اعطا خواهند کرد که ماینرها بتوانند یک بلاک را ماین کنند. در روش پرداخت نسبی هنگامی که شما بلاک را ثبت می کنید سریعا سود به حساب شما واریز خواهد شد.

پرداخت با توجه به سهم: با توجه به قدرت پردازشی که شما در اختیار استخر استخراج قرار می دهید سهامی را برای شما تعیین خواهند کرد که نسبت به میزان سهمی که دارید پاداش دریافت می کنید. با استفاده از این روش حتی اگر استخراجی صورت نگیرد برای شما سودی را بر اساس سهم تعینی می کنند.

پرداخت با توجه به سهم آخر: با توجه به این روش از پرداخت سود زمانی که سهام برای میانر ها تعیین می شود بر اساس قوانینی که وجود دارد سود را محاسبه خواهند کرد.  سهام هایی که خارج از محدوده قرار دارند پاداشی دریافت نخواهند کرد.

پرداخت سود با توجه به امتیاز: پرداخت بر اساس امتیاز به روشی گفته می شود که نسبت به فعالیتی که از طرف شما انجام می گیرد سود را محاسبه می کنند، این کار باعث می شود که به طور مداوم استخرهای استخراج را تعویض نکنید. با استفاده از این روش پاداش، بعد از ماین به حساب شخص مورد نظر واریز خواهد شد. ماینرها با فروش بیت کوین می توانند به سود قابل توجه ای دست پیدا کنند.

 

 

 

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید