Performancing Metrics

اولین محلول ضد لک های اسیدی سنگهای طبیعی در ایران اختراع و تولید شد | اتاق خبر
کد خبر: 452621
تاریخ انتشار: 28 خرداد 1401 - 12:14
مدیرعامل شرکت لینا سنگ ضمن معرفی اولین محول ضد لک سنگهای طبیعی گفت: با 3 سال تلاش و تحقیق توانستیم محلولی تولید کنیم که بتواند در عین اینکه جلوه و زیبایی سنگ را حفظ کند هیچ ردی بر روی ساب سنگ باقی نگذاشته و کیفیت ساب را نیز درخشان‌تر کند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از خبر گزاری کار ایران امیرعلی مصطفوی مدیرعامل شرکت لینا سنگ در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا،‌ ضمن معرفی محلول ضد لک و منحصر به فرد سنگهای طبیعی شرکت لینا گفت: این محلول را برای اولین بار در ایران و جهان تولید کردیم.

این محلول از جنس پلیمر بوده و به راحتی روی سطح سنگ اجرا می‌شود و پس از آن در سنگهای طبیعی ما هیچ لکی از مواد غذایی اعم از آبلیمو،‌ سرکه لبنیات و غیره ایجاد نخواهد شد.

وی با بیان اینکه این محصول کاملا منحصر به فرد است و هیچ گونه نمونه مشابهی ندارد، گفت: تنها ضعف سنگهای تزئینی و طبیعی ایرانی همین لک پذیری آنها است که جلوه سنگ را از بین میبرد که در نتیجه آن مصرف سنگهای طبیعی علیرغم زیبایی و منحصر به فرد بودن روز به روز کاهش می‌یابد. به همین دلیل با 3 سال تلاش و تحقیق بر این موضوع توانستیم محلولی تولید کنیم که بتواند در عین اینکه جلوه و زیبایی سنگ را حفظ کند هیچ ردی از خود باقی نگذارد .

DSCN7330

 ویژگی مهم دیگر محلول ما این است که اگر سنگی آسیب دیده باشد و بر روی آن لکهای اسیدی ایجاد شده باشد این محصول به راحتی میتواند لکهای ایجاد شده را از بین میبرد. به معنای دیگر این محلول علیرغم اینکه ضد لک است لکهای دیگر را نیز از بین می‌برد.

مدیرعامل شرکت لینا در خصوص مشکلات تولید خود نیز گفت: ما در زمینه تولید هیچ مشکلی نداریم اما مشکل اصلی ما عدم شناساندن کالا به مشتریان و مصرف کنندگان است و هیچ نهاد و سازمانی در این راه از ما حمایت نمی‌کند. به دلیل آنکه هزینه استفاده از تبلیغات شهری مانند بیلبورد بسیار بالا است نمیتوانیم از این نوع تبلیغات نیز استفاده کنیم زیرا ما با سرمایه گذاری زیاد محلولی ارزانی تولید کرده‌ایم که مشتریان سنگهای زیبا و متنوع و منحصر به فرد سنگهای طبیعی میتوانند با صرف هزینه بسیار اندکی این سنگها را خریداری نموده و استفاده بهتری از آن ببرند. بنابراین ما خدمتی را ارائه میدهیم که مردم با خیال آسوده‌تری از سنگهای طبیعی در زندگی خود استفاده کنند.

‌ مصطفوی ادامه داد: ما با خدمت خود توانستیم یکی از مهمترین دغدغه‌های مصرف کنندگان را رفع کردیم درصورتی که هیچ حمایتی از سوی نهادهای مرتبط از ما نمی‌شود و حتی برگزار کنندگان نمایشگاه و انجمن صنفی که در نمایشگاه حضور داشتند با توجه به آنکه می‌توانستند از توانایی‌های خود درجهت شناساندن محصول به جامعه و تولیدکنندگان و مصرف کنندگان شوند هیچ کمکی به ما نکردند.

وی در پایان گفت: مصرف این محصول در داخل کشور با استقبال فراوانی رو به رو است اما متاسفانه هنوز نتوانستیم بازار خارجی را به دست آوریم به دلیل آنکه قیمت سنگهای طبیعی برای آنها بسیار گرانتر است بنابراین بسیار با مراقبت بیشتری از آن استفاده می‌کنند و نیاز به این محلولها ندارند. اما در کشور ما به دلیل نبود آگاهی در استفاده و مراقبت از سنگهای تزئینی آنها اغلب با مشکل لک و خط و خش مواجه هستند.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید