Performancing Metrics

همکاری مدیاتک و NVIDIA در تولید سیستم های کنترل اتومبیل های خودران | اتاق خبر
کد خبر: 457130
تاریخ انتشار: 9 خرداد 1402 - 11:08
دو شرکت بزرگ فناوری اطلاعات در جهان یعنی مدیاتک و NVIDIA با انتشار بیانیه ای رسمی از آغاز همکاری مشترک در زمینه تولید سیستم های هوش مصنوعی کاربردی در صنایع خودروسازی خبر دادند.

به گزارش  اتاق خبر به نقل از بازار؛ دو شرکت بزرگ فناوری اطلاعات در جهان یعنی مدیاتک و NVIDIA با انتشار بیانیه ای رسمی از آغاز همکاری مشترک در زمینه تولید سیستم های هوش مصنوعی کاربردی در صنایع خودروسازی خبر دادند.

بر اساس این گزارش، این دو شرکت در همکاری با یکدیگر، نسل جدیدی از کنسول های چند رسانه ای ویژه خودرو را طراحی کرده و به بازار عرضه نمایند که تمامی این دستگاه ها بر پایه فناوری هوش مصنوعی تولید خواهند شد.

در بیانیه مشترک این دو شرکت بزرگ آمده است که دستکاه های مالتی مدیا مذکور، قالیت تعامل با راننده، اتصال به بازی های اینترنتی و فضای چند رسانه ای را خواهند داشت. نرم افزار دستکاه های مد نظر قرار است با نرم افزار و رابط کاربری اختصاصی NVIDIA به بازار عرضه شوند که امکان ارتباط با خودروهای خودران و هدایت خودرو را خواهند داشت.

«جنسن هانگ» مدیر اجرایی NVIDIA در مراسم رونمایی از این دستگاه دجدید گفت: صنعت خودروسازی نیازمند مشارکت شرکت های قدرتمندی است که می توانند برای سالها نیاز های این صنعت را تامین نمایند.

دو شرکت بزرگ فعالی در زمینه فناوری اطلاعات معتقدند که دستکاه های مد نظر آنها قابلیت کنترل و پایش هر نقطه از خودرو را خواهند داشت که از این منظر با سیستم های مشابه پیشین خود متفاوت هستند.

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید