Performancing Metrics

بازگشایی آزادراه تهران-شمال و محور شهرستانک-چالوس | اتاق خبر
کد خبر: 457282
تاریخ انتشار: 24 خرداد 1402 - 11:45
مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌‌ها گفت: در حال حاضر آزادراه تهران-شمال و مسیر شهرستانک تا چالوس در محور کندوان، باز است.

 

 به گزارش اتاق خبر به نقل از ایمان محرابی‌نیا در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهار داشت: در حال حاضر آزادراه تهران-شمال و مسیر شهرستانک تا چالوس در محور کندوان پس از مسدودی‌های اخیر باز است.

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌‌ها افزود: مسیر کرج- تا شهرستانک از میدان امیرکبیر کرج در محور کندوان کماکان مسدود و محور در حال بازسازی و بهسازی است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر در ‌محور چالوس حدفاصل ‌شهرستانک تا مرزن آباد‌ و آزادراه تهران - شمال تردد روان است.

محرابی‌نیا از بروز ‌ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده سه راهی چلاو خبر داد.

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌‌ها اضافه کرد: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محور‌ فیروزکوه و آزادراه ‌قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

‌وی درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها ‌گفت: در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل فردیس مسیر رفت و برگشت و‌ ترافیک سنگین در محور شهریار-تهران  محدوده میدان معادن داریم.

پس از بارش‌های رگباری اخیر در استان‌های مازندران و البرز و همچنین ارتفاعات البرز، محور کندوان دچار ریزش و همچنین رانش سنگ شد، در این محور بخش کرج تا شهرستانک در سیلاب اخیر، آسیب جدی دید که بازسازی آن زمان‌بر است، مسیر شهرستانک تا چالوس نیز با ریزش‌ها و رانش ترانشه‌ در برخی قطعات مسیر مواجه شد‌ که پس از پاکسازی و مرمت مسیر توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، بالاخره امروز این مسیر (شهرستانک-چالوس) باز شد.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید