Performancing Metrics

ترافیک در محورهای مازندران روان شد | اتاق خبر
کد خبر: 457370
تاریخ انتشار: 3 تیر 1402 - 13:04
رییس پلیس راه مازندران وضعیت تردد خودروها در جاده‌های ارتباطی این استان در زمان حاضر را روان اعلام کرد.

 به گزارش اتاق خبر سرهنگ یدالله جهان‌تاب روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ترافیک خودرو در محورهای کندوان، هراز و کیاسر عادی و روان گزارش شده است.

وی، وضعیت تردد خوروها در دیگر جاده‌های ارتباطی مازندران را عادی و روان و سطح جاده ها در محورهای کندوان و هراز را نیز خشک اعلام کرد و با اشاره به تعطیلی روز گذشته، از مسافران و گردشگران خواست ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، از هرگونه عجله و شتاب در رانندگی خودداری کنند.

وی با اشاره به اعلام هواشناسی مازندران مبنی بر استقرار شرایط پایدار جوی و تثبیت دما تا پایان روز جاری، از احتمال افزایش تردد خودرویی در جاده‌های این استان خبر داد و با بیان اینکه میل سفر به این خطه شمالی کشور در روزهای تابستان در هفت روز هفته قوت دارد، اظهار داشت: رانندگان در هنگام سفر، ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی باید از هرگونه عجله و شتاب خودداری کنند تا سفری امن و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.

ترافیک در محورهای مازندران روان شد

رییس پلیس راه مازندران همچنین با اشاره به افزایش سفر در هفته های آینده به دلیل تعطیلات تابستانی، افزود: با توجه به مدیریت مصرف برق در ارتباط با سفرهای مردم و نحوه ورود مسافران و گردشگران به این استان نیز در روزهای آینده تصمیم‌گیری و از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

سرهنگ جهان‌تاب در عین حال از آمادگی پلیس راه مازندران برای اجرای طرح محدودیت‌های ترافیکی ویژه تعطیلات سفرهای تابستانه خبر داد و گفت: در ماه پیش رو همانند سال‌های گذشته ماموران پلیس علاوه بر مبادی اصلی ورودی استان در محورهای هراز، کندوان، سوادکوه، کیاسر و گلوگاه و در مجموع در ۵۷ نقطه ورودی استان مستقر خواهند شد.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه محور چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید