Performancing Metrics

جابار و پادرو تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند | اتاق خبر
کد خبر: 458103
تاریخ انتشار: 11 شهریور 1402 - 11:12
تفاهم‌نامه همکاری جابار و پادرو برای دسترسی همه کاربران پادرولند به لاکرهای هوشمند جابار در سطح ایران با حضور مدیران عامل این دو شرکت امضا شد.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از خبر آنلاین :با امضای تفاهم‌نامه همکاری جابار و پادرو همه کاربران «پادرولند»، «پادروپین» و «پادروشاپ» می‌توانند از خدمات ویژه جمع‌آوری و تحویل مرسولات توسط لاکرهای جابار استفاده کنند.

«پشوتن پورپزشک»، مدیرعامل پادرو و «رامین سمیع‌زاده»، مدیرعامل جابار، در این جلسه با تبادل تفاهم‌نامه، درباره موضوعات مختلفی توافق کردند. اضافه‌شدن امکانات ویژه جابار به خدمات متنوع پادرولند شامل ایجاد زیرساخت یکپارچه فروش آنلاین، ارائه خدمات لجستیک یکپارچه، دسترسی به لاکرهای هوشمند، پرداخت امن و امانی، خدمات ارسال اختصاصی و اعطای دستگاه‌های پرداخت از موضوعات این تفاهم‌نامه است.

جابار ارائه‌دهنده صندوق‌های هوشمند پستی در مکان‌های مشخص شهری است که از مرسولات پستی حفاظت و نگهداری می‌کند تا کاربران نهایی بتوانند در زمان و مکان دلخواه مرسوله خود را تحویل بگیرند.

این تفاهم‌نامه که با هدف گسترش اکوسیستم پادرولند برای ایجاد فضای اتصال فروش آنلاین به آفلاین در حوزه کسب‌وکارهای خرد و متوسط منعقد شده است، سعی دارد زیرساخت لازم را برای کاربرانی که نیاز به انعطاف در زمان ارسال یا دریافت بسته‌های پستی دارند، فراهم کند که در نهایت به رضایت بیشتر مشتریان کسب‌وکارها از تجربه خریدشان منجر می‌شود.

مدیرعامل پادرو درباره شکل‌گیری این اکوسیستم بیان کرد: «پیوستن جابار به این اکوسیستم می‌تواند به‌عنوان یک امکان ویژه برای کسب‌وکارهای خرد و متوسط که نیازمند زمان و مکان منعطف برای تحویل سفارش‌های مشتریان هستند، به شمار رود. جابار با پوشش خوبی که در شهر تهران برای شهروندان ایجاد می‌کند، می‌تواند به یک حلقه اتصال برای بهینه‌سازی خدمات لجستیکی و جابه‌جایی مرسولات تبدیل شود.»

درحال‌حاضر، ۹۷ لاکر هوشمند جابار در ۴۷ ایستگاه در سراسر ایران مستقر شده است؛ لاکرهای هوشمند جابار در اصل سیستم‌های خودکار و بدون نیاز به اپراتور هستند که امکان استفاده از آن‌ها در تمام مدت روز و حتی ایام تعطیل هم فراهم است. این یکی از مزایای اصلی لاکرهای هوشمند است که سیستم‌های پستی سنتی قادر به فراهم‌کردن آن نیستند.

جابار و پادرو تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

مدیرعامل جابار نیز در حاشیه مراسم امضای این تفاهم‌نامه درباره همکاری با پادرو توضیح داد: «اتصال به شبکه‌ پادرولند این فرصت را برای لاکرهای جابار ایجاد می‌کند تا بتواند میزبان بسته‌های پستی بیشتری از سمت کسب‌وکارهای خرد باشد. جابار در تهران، کرج، رشت، مشهد و کیش لاکرهای هوشمندی را برای استفاده کاربران خود طراحی و تأمین کرده است. ما قصد داریم تا پایان سال بیش از ۲۰۰ لاکر را به شبکه‌ جابار اضافه کنیم. ۷۰ درصد از این تعداد در شهر تهران توزیع خواهد شد.»

به گفته وی، استفاده از این لاکرها می‌تواند یک امکان ویژه‌ برای کسب‌وکارها تلقی شود تا بتوانند خدمات با کیفیت‌تری را به مشتریان خود در حوزه لجستیک ارائه کنند.

سمیع‌زاده همچنین توضیح داد: «شاید بتوان کارکرد اصلی خدمات جابار را ارائه خدمات در ایام تعطیل یا ساعات غیراداری که خدمات جمع‌آوری یا تحویل توسط شرکت‌های پستی دیگر با محدودیت مواجه است، دانست. بنابراین حضور این سرویس در پادروپین‌ همراه با شرکت‌های پستی، یک گزینه کاربردی برای همه کسب‌وکارهاست.»

پورپزشک نیز به خدمات «تحویل خارج از خانه» به‌عنوان یک نیاز ضروری در زنجیره خدمات لجستیک ایران اشاره کرد و گفت: «بسیاری از شرکت‌های بزرگ در حوزه تجارت الکترونیک مثل آمازون یا ترندیول این خدمات را ارائه می‌کنند. شرکت‌های بزرگ پستی مثل DHL یا FedEx هم از لاکرهای هوشمند برای ارائه خدمت به کاربران خود استفاده می‌کنند. بنابراین حضور این سیستم برای تکمیل زنجیره لجستیک در ایران ضروری است و ما هم در پادرولند سعی داریم دسترسی به انواع خدمات را برای کاربران خود فراهم کنیم تا بتوانند بهترین کیفیت و تجربه از خرید آنلاین یا خدمات لجستیک را تجربه کنند.»

جابار و پادرو تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

سمیع‌زاده خدمات جابار را که به‌طور کامل هوشمند انجام می‌شود، یک امکان ویژه برای کاربران دانست و گفت: «امنیت بالای این لاکرها باعث می‌شود کاربران با آسودگی خاطر بتوانند بسته‌های متنوع خود در اندازه‌های مختلف را در این فضا قرار دهند. استفاده از این لاکرها بسیار ساده است و همه شهروندان به‌راحتی می‌توانند با آن کار کنند. در ضمن این روش یکی از بهترین تکنیک‌ها برای کاهش هزینه‌های مرجوعی کالا برای شرکت‌های پستی است.»

مدیرعامل جابار گفت: «ارتباط با کسب‌وکارهای خرد که سهم بالایی در بازار خرده‌فروشی را در اختیار دارند، یکی از بهترین فرصت‌هایی است که همکاری با پادرو برای جابار فراهم می‌کند.»

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید