دولت یکشنبه شب میزبان مجلس است | اتاق خبر
کد خبر: 100577
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1394 - 12:14
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور ضمن اعلام این خبر افزود: پنجمین جلسه مشترک قوای مجریه و مقننه در دوره دولت یازدهم، عصر یکشنبه 23 فروردین ماه و در نهاد ریا
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور ضمن اعلام این خبر افزود: پنجمین جلسه مشترک قوای مجریه و مقننه در دوره دولت یازدهم، عصر یکشنبه 23 فروردین ماه و در نهاد ریاست جمهوری برگزار می شود.
اتاق نیوز - پرویز اسماعیلی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به عنوان «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» افزود: ریاست محترم جمهوری نیز در دیدارهای نوروزی با مدیران کشوری و لشکری با توجه به اهمیت التزام عملی به این عنوان راهبردی، بویژه در سال جاری، تاکید کردند که همدلی و همزبانی دولت و ملت ابتدا باید در همگامی و تعامل قوا برای حل مشکلات مردم و پیشبرد برنامه های کشور تجلی پیدا کند. وی ادامه داد: با همین دیدگاه، اولین جلسه دولت و مجلس در سال 94 را دستگاه اجرایی میزبانی می کند و نمایندگان محترم ملت در قوه قانونگذاری، میهمان مدیران ارشد دولت تدبیر و امید خواهند بود. معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور در خصوص جزئیات این نشست نیز گفت: علاوه بر روسای محترم دو قوه، نمایندگانی از دولت و مجلس دیدگاه‌های خود در خصوص مهمترین مسایل پیش روی کشور را مطرح و به گفت‌وگو خواهند پرداخت.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید