نتانیاهو دوباره خود را مضحکه کرد؛ این بار با ایجاد صفحه فارسی خود در توئیتر | اتاق خبر
کد خبر: 121908
تاریخ انتشار: 22 تیر 1394 - 23:04
اتاق نیوز - نخست وزیر رژیم صهیونیستی همراه با دور آخر مذاکرات هسته‌ای صفحه فارسی‌زبان خود در توئیتر را راه اندازی کرد....
اتاق نیوز - نخست وزیر رژیم صهیونیستی همراه با دور آخر مذاکرات هسته‌ای صفحه فارسی‌زبان خود در توئیتر را راه اندازی کرد.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی صفحه توئیتر خود را به زبان فارسی راه‌اندازی کرد.

این اقدام وی همزمان با آخرین مرحله در مذاکرات هسته‌ای است که توافق ایران با 1+5 قریب‌الموقوع به نظر می‌رسد و گویی آخرین دست و پا زدن های نخست‌وزیر اسرائیل برای جلوگیری از توافق یا تحت الشعاع قرار دادن مذاکرات باشد.

نتانیاهو تاکنون دو مطلب در صفحه توئیتر خود پست کرده است که علاوه بر وجود غلط‌های املایی در هر دو پست، در راستای ایران هراسی نوشته شده است.

اما نکته دیگر، واکنش کاربران ایرانی است که به صورت گسترده به صفحه وی رفته و با نظرات خود تمام اندک امید نتانیاهو را نیز از بین برده اند.

پیش از این نیز بارها سخنان و اقدامات نتانیاهو، با واکنش کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی رو به رو شده بود، از ماجرای نشان دادن یک نقاشی در صحن سازمان ملل تا گاف نتانیاهو در مورد اینکه ایرانی حق پوشیدن شلوار جین را ندارند که در همه موارد اقدامات وی با مضحکه و خنده گسترده ایرانی‌ها مواجه شده است.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید