این مرغ توئیت می‌کند! | اتاق خبر
کد خبر: 156138
تاریخ انتشار: 25 مهر 1394 - 15:59
اتاق خبر - نامش بتی است و در استرالیا زندگی می‌کند. حساب توییتری دارد و گهگاه به توییت کردن مشغول می‌شود. تا اینجای کار همه چیز روال عادی خود را دارد اما بدنیست بدانید...

اتاق خبر - نامش بتی است و در استرالیا زندگی می‌کند. حساب توییتری دارد و گهگاه به توییت کردن مشغول می‌شود. تا اینجای کار همه چیز روال عادی خود را دارد اما بدنیست بدانید که بتی یک مرغ است!

شاید بدنباشد بدانید که در میان 315 میلیون کاربری که در توییتر عضو هستند، تعدادی حیوان نیز حساب‌های کاربری ویژه خود را دارند اما مسئله عجیب در خصوص بتی آن است که شخصا به توییت اشتغال داشته و یک انسان (همانند آنچه در حساب‌های کاربری دیگر مشاهده کرده‌ایم) وظیفه توییت کردن را به دوش نمی‌کشد.

بتی، مرغ توییتی قصه ما در واقع زاییده افکار فست فود زنجیره‌ای Chiken Treat در استرالیا است تا باعث شود نام این مرغ به عنوان اولین مرغی که توییتی کاملا صحیح و درست را در توییتر منتشر می‌کند در میان رکوردهای جهانی گینس ثبت شود. در این مورد، مبنای کار یک کلمه حداقل پنج حرفی به زبان انگلیسی است که در دیکشنری نیز وجود داشته باشد.

chicken-tweet-2

این مرغ زیبا هشت روز پیش به امید آنکه پا کوبیدن و نوک زدن‌های او به صفحه‌کلید نهایتا توییتی با معنی را به بار بیاورد در اتاقی ویژه قرارداده شد اما با وجود انتشار چیزی بیش از 550 توییت تا اینجای کار، همچنان توییت‌های منتشر شده نمایشی از مغز مرغ را دارند. نزدیک‌ترین کلماتی که به یک کلمه پنج حرفی در توییت‌های جداگانه ثبت شده‌اند تا اینجای کار کلمات “bum” و “few” بوده‌اند. با این اوصاف همانگونه که در تصویر مشاهده می‌کنید اکثر تلاش‌های وی همانند تساوی‌های ریاضی از نسل آینده به‌نظر می رسند. حساب کاربری بتی تا اینجای کار بیش از ده هزار فالوور و طرفدار داشته که همگی منتظرند یک کلمه درست و درمان از قول این مرغ مشاهده کنند. به‌نظر می‌رسد بتی باهوش‌تر از آن باشد که با ثبت رکورد جهانی کار خود را به پایان برساند زیرا عملا با اتمام ماموریت وی، جایگاهی جدید یعنی یخچال فست‌فودهای استرالیایی انتظار او را خواهد کشید. منبع: فارنت
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید