مردم ایران، گوهرشناس هستند | اتاق خبر
کد خبر: 304554
تاریخ انتشار: 5 دی 1394 - 01:37
امام جمعه رشت:
نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: مردم ایران، گوهرشناس هستند و باید افرادی شایسته را برای نمایندگی خود در مجلس شورای اسلامی و خبرگان برگزینند.

اتاق خبر: نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: مردم ایران، گوهرشناس هستند و باید افرادی شایسته را برای نمایندگی خود در مجلس شورای اسلامی و خبرگان برگزینند.

بنابراین گزارش آیت الله زین العابدین قربانی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت افزود: نباید عوامل نفوذی وارد مجلس شوند؛ البته شورای نگهبان نیز براساس قوانین و مقررات کاندیداها را تائید صلاحیت کند.
وی شایسته بودن، امین بودن و کاردان بودن را از ویژگی های ضروری نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی عنوان و بیان کرد: اصلاح طلب و اصولگرا بودن را کنار بگذاریم و فردی را انتخاب کنیم که برای ملت، اسلام و رهبری خدمت کند.
امام جمعه رشت از استقبال گرم داوطلبان برای ورود به عرصه رقابت های انتخاباتی در این دوره از مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی قدردانی و اظهار امیدواری کرد که قصد همگان برای داوطلب شدن، نیتی پاک و برای خدمت باشد.
وی همچنین با گرامیداشت فرا رسیدن هفته وحدت گفت: خداپرستی، جهان بینی براساس توحید و اعتقاد به انبیاء الهی باید عامل وحدت امت اسلام باشد.
آیت الله قربانی خاطرنشان کرد: با کسانی که درصدد کشتن مسلمانان نیستند، ستیز و جنگ نمی کنیم اما نمی توانیم ببینیم یک عده نامسلمان داعشی و تکفیری به کشورهای اسلامی یورش می برند و ما در مقابل این مسئله بی تفاوت نیستیم.

منبع:‌ایرنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید