نحوه فعالیت داروخانه‌های هلال احمر در تعطیلات عید | اتاق خبر
کد خبر: 318932
تاریخ انتشار: 29 بهمن 1394 - 17:20
دکتر رضا رییس‌کرمی درباره نحوه فعالیت داروخانه‌های هلال احمر در تعطیلات عید نوروز، گفت: ‌داروخانه‌های هلال‌احمر در قالب برنامه‌ای که دانشگاه‌های علوم پزشکی در استان‌های مختلف ارایه می‌کنند، فعالیت خواهند کرد.

اتاق خبر: معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر درباره نحوه فعالیت داروخانه‌های هلال احمر در تعطیلات عید نوروز، با بیان اینکه داروخانه‌های شبانه‌روزی هلال احمر همیشه باز هستند، گفت: سایر داروخانه‌ها نیز با هر برنامه‌ای که دانشگاه علوم پزشکی کشور در استان‌ها ارائه دهند، وظایف خود را انجام می‌دهند.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ دکتر رضا رییس‌کرمی درباره نحوه فعالیت داروخانه‌های هلال احمر در تعطیلات عید نوروز، گفت: ‌داروخانه‌های هلال‌احمر در قالب برنامه‌ای که دانشگاه‌های علوم پزشکی در استان‌های مختلف ارایه می‌کنند، فعالیت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه همچنین داروخانه‌های شبانه‌روزی ما همیشه باز هستند، افزود: داروخانه‌های غیر شبانه‌روزی نیز با هر برنامه‌ای که دانشگاه علوم پزشکی کشور در استان‌ها به آنها ارائه دهند، وظایف خود را انجام می‌دهند.

رییس‌کرمی همچنین اظهار کرد که البته این برنامه از سوی دانشگاه‌ها هنوز ارائه نشده و معمولا اقدامات در این زمینه در اسفند ماه انجام می‌شود.کد:94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید