داستانی آموزنده از بازیگر مشهور + عکس | اتاق خبر
کد خبر: 319093
تاریخ انتشار: 30 بهمن 1394 - 16:14
پرویز پرستویی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون با پست جدیدی اینستاگرام خود را به روز کرد.

پرویز پرستویی بازیگر مجموعه هایی چون زیر تیغ، خاک سرخ، امام علی (ع) و آشپز باشی در اینستاگرام خود نوشت: پرونده اش را زیر بغلش گذاشتند و بیرونش کردند ناظم با رنگ قرمز و چهره برافروخته فریاد کشید: بهت گفته باشم، تو هیچی نمی شی، هیچی... مجتبی نگاهی به همکلاسی هایش انداخت، آب دهانش را قورت داد خواست چیزی بگوید اما، سرش را پایین انداخت و رفت.برگه مجتبی، دست به دست بین معلم ها می گشت ... اشک و خنده دبیران در هم آمیخته بود.

امتحان ریاضی ثلث اول سوال یک: مثال برای مجموعه تهی نام ببرید جواب : مجموعه آدم های خوشبخت فامیل ما.

سوال: عضو خنثی در جمع کدام است؟ جواب: حاج محمود آقا، شوهر خاله ریحانه که بود و نبودش در جمع خانواده هیج تاثیری ندارد و گره ای از کار هیچ کس باز نمی کند.

سوال: خاصیت تعدی در رابطه ها چیست؟ جواب: رابطه ای است که موجب پینه دست پدرم بیماری لاعلاج مادرم و گرسنگی همیشگی ماست.معلم ریاضی اشکش را با گوشه برگه مجتبی پاک کرد و ادامه داد.

سوال: نامساوی را تعریف کنید. جواب: نامساوی یعنی، یعنی، رابطه ما با آنها، از مابهتران اصلا نامساوی که تعریفو تمجید ندارد ، الهی که نباشد.

سوال: خاصیت بخش پذیری چیست؟ جواب: همان خاصیت پول داری است آقا که اگر داشته باشی در بخش بیمارستان پذیرش می شوی و گرنه مثل خاله سارا بعد از جواب کردن بیمارستان تو راه خانه فوت می کنی.

سوال: کوتاه ترین فاصله بین دو نقطه چه خطی است؟ جواب : خط فقر ، که تولد لیلا ، خواهرم را ، سریعا به مرگش متصل کرد. برگه در این نقطه کمی خیس بود و غیر خوانا که شاید اثر قطره اشک مجتبی بود معلم ریاضی ادامه نداد برگه را تا کرد بوسید و در جیبش گذاشت مجتبی دم در حیاط مدرسه رسیده بود برگشت با صدای لرزانش فریاد زد آقا اجازه: گفتید هیچی نمی شیم ؟ هیچی ؟بعد عقب عقب رفت، در حیاط را بوسید و پشت در گم شد.

 

 

 

منبع:جام جم

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید