Performancing Metrics

یک پیشنهاد فوق‌العاده جذاب برای سردار آزمون | اتاق خبر
کد خبر: 448580
تاریخ انتشار: 18 خرداد 1400 - 15:07
ژوزه مورینیو، سرمربی رم به طور جدی خواهان سردار آزمون شده و به زودی این پیشنهاد رسمی خواهد شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از فرارو، با وجود اینکه پیش‌تر سردار آزمون مهاجم بلندقامت تیم ملی ایران از سری آ ایتالیا پیشنهاد داشته و از دو باشگاه میلان و لاتزیو به عنوان مقاصد احتمالی او نامبرده می‌شد، اکنون روزنامه ایتالیایی مدعی است که او به عنوان یکی از گزینه‌های ژوزه مورینیو برای تقویت خط حمله رم در نظر گرفته شده است.

روزنامه «کوریره دلو اسپورت» درباره ستاره تیم زنیت نوشت: در صورت عدم ورود آندره بلوتی از تورینو، رم سعی خواهد کرد سردار آزمون را از زنیت سن پترزبورگ به خدمت بگیرد. طبق گزارشات، کلودیو لوتیتو، مدیربرنامه بلوتی، صریحاً اعلام کرده که قیمت درخواستی را کاهش نخواهد داد و همچنان بر ۳۰ میلیون یورو برای بازیکن ملی پوش ایتالیایی اصرار دارد.

 

به گفته این روزنامه، آزمون به عنوان یک گزینه کم هزینه برای ژوزه مورینیو برای تقویت بخش حمله در رم در نظر گرفته شده است. رم هنوز در حال مذاکره با تورینو است و گفته می‌شود ۲۰ میلیون یورو برای این مهاجم پیشنهاد داده است، اما آنها آماده کاهش قیمت نیستند.

آزمون در ژانویه ۲۶ ساله شد و در ۸۳ بازی رسمی با زنیت ۵۲ گل به ثمر رسانده است. این مهاجم ایرانی در فوریه ۲۰۱۹ با مبلغ ۱۲ میلیون یورو به زنیت نقل مکان کرد و قرارداد او با تیم لیگ برتر روسیه در ژوئن ۲۰۲۲ به پایان می‌رسد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید