عملکرد ستاد خدمات سفر گلستان رضایت بخش است | اتاق خبر
کد خبر: 327624
تاریخ انتشار: 5 فروردین 1395 - 02:10
ناظر عالی ستاد خدمات سفر:
ناظر عالی ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور گفت: ارزیابی ها نشان می دهد آنچه که به عنوان هماهنگی خدمات سفر مد نظر است در گلستان به‌خوبی و به‌صورت مطلوب در حال اجرا است.

اتاق خبر-  ناظر عالی ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور گفت: ارزیابی ها نشان می دهد آنچه که به عنوان هماهنگی خدمات سفر مد نظر است در گلستان به‌خوبی و به‌صورت مطلوب در حال اجرا است.

علی شعبانی، ظهر چهارشنبه، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هدف از نظارت در استان‌ها دیدن مجموعه خدمات و برنامه‌هایی است که دستگاه‌های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر در استان‌ها انجام می‌دهند.

وی تصریح کرد: هدف از بازدیدها این است که ببینیم با توجه به نیازهای متنوع گردشگران بخش‌های مختلف چطور عمل کرده و در این راستا تا کنون از مسیر آزادشهر تا گرگان بازدید شده است.

شعبانی گفت: در این بازدید برنامه‌های ارائه خدمات مانند هلال احمر، اسکان، اطلاع‌رسانی و مواردی از این دست و برخی مباحث چند جنبه‌ای مانند بازارچه‌ها و بخش‌های فرهنگی مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گفته وی، این خدمات در استان گلستان نسبت به سال گذشته از پشتوانه علمی بیشتری برخوردار است که مبین پیشرفت و رشد در بخش گردشگری است.

وی افزود: گزارش‌های کمیته‌های مختلف عضو ستاد اجرایی خدمات سفراستان گلستان نیز حاکی از تلاش خوب این اعضا داشت و در مجموع ارزیابی این است که آنچه که به عنوان هماهنگی خدمات سفر مد نظر است در استان به‌خوبی و به‌صورت مطلوب در حال اجرا است.

شعبانی خاطر نشان کرد: در استان گلستان فضای هماهنگی و همکاری بین دستگاه ها ملموس‌تر بوده و باور عمیق بین بخش‌های مختلف به گردشگری نه به‌صورت یک مقطع گذرا بلکه برای هدفمند کردن سفرها به وجود آمده است.

منبع: مهر 

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید