روستاهای بالای ۵۰ خانوار زنجان درمانگاه راه اندازی شده است | اتاق خبر
کد خبر: 331150
تاریخ انتشار: 19 فروردین 1395 - 14:40
رئیس دانگشاه علوم پزشکی استان زنجان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: در تمام روستاهای بالای ۵۰ خانوار استان زنجان درمانگاه راه اندازی شده و همه خانوارهای روستایی تحت مراقبت پزشک خانواده هستند.

اتاق خبر- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: در تمام روستاهای بالای ۵۰ خانوار استان زنجان درمانگاه راه اندازی شده و همه خانوارهای روستایی تحت مراقبت پزشک خانواده هستند.

علیرضا بیگلری در کارگروه سلامت افزود: دولت بر تحت پوشش قرار دادن همه اقشار مختلف جامعه در طرح های سلامت تاکید دارد و در این راستا باید شهر نشینان هم به طور کامل تحت پوشش طرح های سلامت قرار بگیرند. 

وی اظهار کرد: دولت به راه اندازی پایگاه های سلامت در حاشیه شهرها تاکید جدی دارد و تمام روستاهای استان زنجان تحت پوشش طرح های سلامت هستند. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: تمام روستاهای بالای ۵۰ خانوار استان زنجان درمانگاه راه اندازی شده و همه خانوارهای روستایی تحت مراقبت پزشک خانواده هستند و استقبال روستاییان در این زمینه بسیار عالی است. 

بیگلری به هفته سلامت اشاره کردو گفت: شعار جهانی این هفته  در سال ۲۰۱۶ میلادی،«غلبه بر دیابت» نامگذاری شده است. 

وی افزود: ریشه بسیاری از معلولیت ها، بیماری های قلبی و عروقی، نارسایی های کلیوی دیابت است وباید همه دستگاه ها و رسانه در این هفته پیشگیری از این بیماری را در جامعه به خوبی اطلاع رسانی کنند. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان یاد آورشد: همه مردم در شهر و روستاها تحت پوشش مراقبت های بهداشتی و سلامتی قرار می گیرند، چرا که توجه به این امر مهم سلامت مردم  را تثبیت می  کند و جلوی هزینه های درمانی سنگین را می گیرد. 

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید