ورود سامانه بارشی از روز یکشنبه به گلستان | اتاق خبر
کد خبر: 333622
تاریخ انتشار: 27 فروردین 1395 - 17:34
مدیرکل هواشناسی گلستان خبرداد:
مدیرکل هواشناسی استان گلستان از ورود سامانه پرفشار در روزیکشنبه به استان خبرداد و گفت: احتمال آبگرفتگی معابر در برخی از شهرهای استان وجود دارد.

اتاق خبر- مدیرکل هواشناسی استان گلستان از ورود سامانه پرفشار در روزیکشنبه به استان خبرداد و گفت: احتمال آبگرفتگی معابر در برخی از شهرهای استان وجود دارد.

سیدمحمدرضا رضوی در رابطه با الگوهای پیش یابی در سطح استان گلستان گفت: با توجه به سامانه‌ای که طی روزهای گذشته غرب کشور را تحت تأثیر خود قرارداده، شاخه شمالی آن منطقه گلستان را در برگرفته است که بر همین اساس پیش بینی می‌شود از عصر روز جمعه بر شدت ناپایداری‌ها و همچنین بارش باران افزوده شود.

رضوی تصریح کرد: روز شنبه به طور موقت از شدت این سامانه کاسته شده و مجدداً از روز یکشنبه با ورود سامانه پر فشار بر شدت و سطح بارش در استان افزوده خواهد شد و تا روز دوشنبه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه بیشترین مقدار بارش‌ها در فاصله ۲۰۰ کیلومتری بالاتر از مرز کشورمان در خاک ترکمنستان رخ می‌دهد، افزود: روزهای یکشنبه و دوشنبه بیشترین میزان بارش در حوزه اترک رخ می‌دهد که می‌تواند خسارت هم در بر داشته باشد.

مدیرکل هواشناسی استان گلستان گفت: با ورود این سامانه احتمال آبگرفتگی دربرخی معابر دور از انتظار نیست و دما مجدداً کاهش نامحسوسی خواهد داشت.

رضوی افزود: در حال حاضر دمای شهر گرگان ۱۶ درجه سانتی گراد و آسمان ابری است.

منبع: مهر 

94106 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید