بازرسی بازوی نظارتی و کنترلی فرماندهان ناجا | اتاق خبر
کد خبر: 342507
تاریخ انتشار: 25 اردیبهشت 1395 - 23:50
فرمانده نیروی انتظامی گفت: بازرسی بازوی نظارتی و کنترلی برای فرماندهان است و این مجموعه با چشمان باز تصویری از واقعیت را نشان می دهد.

به گزارش اتاق خبر، سردار حسین اشتری در همایش سراسری روسای بازرسی فرماندهی انتظامی استانها با اشاره به دیدار با مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر سه اصل مبارزه با قاچاق کالا و مفاسد سازمان یافته و صیانت از کارکنان گفت: پیگیری مطالبات و فرمایشات مقام معظم رهبری راهگشای مشکلات مردم است.
وی با اعلام اینکه قاچاق کالا لطمه ای سنگین به اقتصاد کشور خواهد زد و باعث بیکاری و رکود کارخانه ها می شود افزود: در این زمینه دستگاههای مسئول باید به صحنه بیایند و سهم خود را مشخص کرده و به آن عمل کنند.
سردار اشتری در ادامه با اشاره به مبارزه همیشگی نیروی انتظامی در بحث مبارزه با مواد مخدر گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جاری برنامه ویژه ای برای برخورد با معتادان متجاهر و اعتیاد همچنین کاهش تصادفات و تلفات جاده ای و برخورد جدی با باندهای فساد سازمان یافته خواهیم داشت.
وی افزود: در نگاه فرماندهی کل قوا به عنوان رهبر و پدر امت حتی یک نفر هم باید در جاده ها کشته شود.
فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: روسای بازرسی باید ببینند اهداف سازمان به پیش می رود یا خیر و نتیجه را به اطلاع فرمانده برسانند.
سردار اشتری با اعلام اینکه روسای بازرسی باید کارشناسانه به کارها توجه کنند، گفت: نباید هیچ گرایش و انگیزه شخصی در کار بازرسان باشد تا خدایی نکرده در حق کسی ظلمی صورت گیرد.
وی به قرارگاه پیشگیری و صیانت از کارکنان ناجا اشاره کرد و تصریح کرد: باید تلاش کنید تا در راستای اهداف این قرارگاه پیش بروید و بدانید که ما بدنبال پیشگیری و صیانت کارکنان هستیم تا نتیجه آن به سلامت سازمان بیانجامد.
فرمانده نیروی انتظامی در ادامه خطاب به روسای بازرسی سراسر کشور اظهار داشت: شناسایی افراد شایسته را سرلوحه کار خود قرار دهید و برای هر یک از مدیران و مسئولان جایگزینی مناسب در مواقع اضطرار داشته باشید.
سردار اشتری همچنین سامانه ۱۹۷ که پل ارتباطی میان پلیس و مردم است را مهم برشمرد و افزود: باید به تماس های دریافتی در اسرع وقت رسیدگی شود و مردم بدانند که ما پیگیر مسائل و مشکلات آنها هستیم.
فرمانده نیروی انتظامی گفت: روسای بازرسی باید بر اساس شاخص ها و تحقیقات به این نتیجه برسند که چه شخصی باید در چه جایگاهی خدمت کند و چه کسی مناسب جایگاه انتخاب شده نیست.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید