بازی نکردن کاسیاس مرا ناراحت می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 351815
تاریخ انتشار: 27 خرداد 1395 - 06:14
دل‌بوسکه:
سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی نکردن ایکر کاسیاس را ناراحت کننده عنوان کرد.

به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گزارش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، ویسنته دل‌بوسکه در گفت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گو‌‌‌‌‌ با شبکه Be Mad TV، درباره انتخاب داوید دخئا در دیدار برابر چک به عنوان د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وازه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بان اصلی و وضعیت ایکر کاسیاس صحبت کرد.

سرمربی تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی اسپانیا گفت: برای این انتخاب توضیحی ندادم، همان گونه که وقتی او را در ترکیب اصلی قرار می دادم توضیحی نمی‌دادم. بازی نکردن کاسیاس برای من بسیار ناراحت کننده است.  می دانم بازیکنی است که باید به او احترام زیادی گذاشت اما زمانی که شک دارم، سعی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم بهترین را انتخاب  کنم. بیشتر اوقات از روی عقاید این انتخاب صورت می پذیرد.

دل‌بوسکه افزود: دیروز برای لحظاتی با او صحبت کردم. خیلی عادی رفتار کرد. سال‌ها است در کنار هم هستیم. در نیمکت ذخیره خوب به نظر می رسید. دوست دارم بازیکنان نیمکت‌نشین همچون بازیکنانی که در درون زمین هستند، احساس موفقیت کنند. باید حر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌فه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای بود و آن را درک کرد. نمی‌توانم خودم را به خاطر بازی ندادن به بازیکن مقصر بدانم.

اسپانیا در نخستین بازی‌اش در یورو با یک گل چک را شکست داد. دل‌بوسکه در این باره گفت: همه می دانیم که شکست چیست و در ر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بتی کوتاه این چنینی چه قدر اهمیت دارد. دوست دارم گل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بیشتری به ثمر برسانیم. نسبت به بازی تیم خوش‌بین هستم و خیلی خوب بازی را در اختیارمان گرفته بودیم. در خط دفاعی مشکل خاصی نداشتیم.

سرمربی اسپانیایی درباره آینده‌اش گفت: تصمیمم را گرفتم. (خداحافظی از تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی پس از یورو) نمی‌دانم تغییر پیدا خواهد کرد یا نه. این موضوع به نتیجه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کسب شده در یورو بستگی ندارد. پس از هشت سال، دوست دارم فرد دیگری هدایت تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی را بر عهده بگیرد.

انتها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌م/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید