صعود لهستان به مرحله حذفی یورو | اتاق خبر
کد خبر: 353611
تاریخ انتشار: 1 تیر 1395 - 23:25
لهستان با برتری یک بر صفر برابر اوکراین توانست به عنوان تیم دوم راهی مرحله حذفی یورو 2016 شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دو تیم لهستان و اوکراین در حالی برابر هم به میدان رفتند که اوکراین دیگر شانسی برای بقا در این جام را نداشت و بعد از برگزاری 2 دیدار خود در مرحله گروهی حذف شده بود.  با این حال اوکراین که تیم حذف شده این گروه بود، بازی را بهتر شروع کرد و چند فرصت گلزنی را در 20 دقیقه نخست از دست داد که جدی ترین موقعیت را یارمولنکو از دست داد که در دقیقه 9 نتوانست دروازه لهستان را باز کند.

در دقیقه 12 نیز زوزولیا نتوانست دروازه لهستان را باز کند تا لهستان کم کم پیشی بگیرد و در دقیقه 21 جدی ترین موقعیت خود را از دست داد، جایی که لواندوفسکی نتوانست دروازه لهستان حذف شده را باز کند.

در ادامه بازی آرام و متعادل دنبال شد و توپ در میانه های میدان در جریان بود. در ادامه کونوپلونکا در دقیقه 27 می توانست برای اوکراین گلزنی کند که موقعیت او نیز از دست رفت و نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید و دو تیم به تقسیم امتیازات در نیمه نخست رضایت دادند.

در نیمه دوم لهستان توانست بالاخره دروازه اوکراین را باز کند. در دقیقه 54 این یاکوب بلاژیکوفسکی موفق شد دروازه اوکراین را باز کند و لهستان را پیش بیندازد.

بعد از این گل لهستان در لاک دفاعی فرو رفت و این اوکراین بود که توپ و میدان را در اختیار گرفت و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه را نیز به وجود آورد و این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر لهستان به پایان رسید.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید