دوچرخه‌سواران این خودرو را بخرند (+عکس) | اتاق خبر
کد خبر: 353802
تاریخ انتشار: 2 تیر 1395 - 22:21
اگر از علاقه‌مندان به دوچرخه‌سواری هستید یا به شکل حرفه‌ای یا تفریحی این ورزش را دنبال می‌کنید و نگران آسیب‌های وارده به دوچرخه‌های گران و زیبایتان می‌شوید، یک خودروی "سیویک تورر" هوندا نگرانیتان را برطرف می‌کند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از عصر ایران این خودرو از مدل مفهومی "سیویک تورر اکتیو لایف" به معنای "زندگی فعال سیاحتی" اقتباس شده که در سال گذشته در نمایشگاه خودروی فرانکفورت آلمان به نمایش درآمد.

در این خودرو مشتریان می‌توانند دو دوچرخه را بدون نگرانی از آسیب‌های وارده و به صورت ایستاده وارد محفظه بار کنند. فضای بار این مدل کانسپت سیویک با حذف صندلی‌های عقب به 1668 لیتر می‌رسد.

همچنین یک محفظه جمع شدنی نیز برای لوازم اضافی نظیر پمپ باد، جعبه ابزار، مخزن آب، بطری و نیمکت درنظر گرفته شده است. یک محفظه نیز روی سقف قرار می‌گیرد که می‌توان برای قرار دادن اجزای کم حجم مانند کلاه و کفش و لباس از آن استفاده کرد.

دوچرخه‌سواران این خودرو را بخرند (+عکس)


ریل آلومینیومی نگه‌دارنده دوچرخه، در جایی پایین‌تر از سطح کف خودرو نصب می‌شود که قابلیت حرکت کشویی داشته و به اهرم‌های
T شکل و پایه‌های نگه‌دارنده چرخ جلو مجهز است. این خودرو می‌تواند با حمل یک دوچرخه، یک مسافر اضافی در فضای عقب، و محفظه‌ای برای بار را ایجاد کند.

دوچرخه‌سواران این خودرو را بخرند (+عکس)

این پایه نگه دارنده دوچرخه می‌تواند با تجهیزات جانبی کنونی مانند نگه‌دارنده‌های سقفی یا تورهای نگه‌دارنده جانبی کنار خودرو و یا محافظ لبه محفظه بار ترکیب شود تا از خودروی "تورر سیویک" یک مدل انطباق پذیرتر و کارآمدتر بسازد.

طراحی اسپورت این مدل سیویک با رنگ آبی بدنه که در قسمت پایین به رنگ تیره درآمده در کنار چرخ‌های آلیاژی 18 اینچی، سپرها، ضربه‌گیرهای جدید و پوشش سقف با رنگ سفید، متمایز می‌گردد.

روکش جیر درون کابین در کنار چرم صندلی‌ها چشم‌نواز هستند و نوارهای کربنی به زیبایی‌های بصری درونی می‌افزایند.

این مدل مخصوص گشت‌وگذار از اکتبر سال 2016 وارد روند خرید و فروش خواهد شد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید