قیمت نهایی واحدهای مسکونی فاز 11 پردیس 39 میلیون و 750 هزار تومان | اتاق خبر
کد خبر: 359396
تاریخ انتشار: 25 تیر 1395 - 10:16
33 میلیون بدهند قرارداد واحدهای مسکن مهر پردیس تحویل می شود

 

به گزارش اتاق خبر  به نقل از فارس غفوری نماینده متقاضیان مسکن مهر پردیس با اشاره به اینکه علت تحویل و پس گرفتن کلیدها این بوده است، گفت: در این راستا شرکت عمران پردیس اعلام کرده است که قیمت نهایی فاز 11 مسکن مهر پردیس 39 میلیون و 750 هزار تومان با کلیه نصبیات و هزینه‌های تأسیسات روبنایی و زیربنایی است، بنابراین اگر متقاضیان 33 میلیون تومان واریز کرده باشند قرارداد نهایی پنج برگی و پیش فروش در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

نماینده متقاضیان مسکن مهر پردیس خاطرنشان کرد: متقاضیانی که 39 میلیون و 750 هزار تومان را واریز کرده باشند و قرارداد فروش اقساطی هم با بانک منعقد کرده باشند واحد مسکونی تحویل آنها می‌شود.

به گفته وی، این اقدام تحویل قبل از افتتاح شامل بلوک 89 ، 90 و 91 فاز 11 (محله ایرانشهر) است که هر بلوک شامل 59 واحد مسکونی می‌شود.

قدیری افزود: از لحظه‌ای که متقاضی مبلغ 39 میلیون و 750 هزار تومان را واریز کرد و کلید را تحویل گرفت می‌تواند در واحد مسکونی خود ساکن شود.

وی در پاسخ به این سوال که در حال حاضر روزانه چه تعداد متقاضی برای تحویل واحدهای مسکونی فرا خوانده می‌شوند، اظهارداشت: متاسفانه متقاضیان هنوز اطلاع زیادی از جزئیات این اقدام ندارند و روز گذشته که روز دوم تحویل‌ها بود از 50 نفری که با آنها تماس گرفته شد تا برای تحویل واحد مسکونی خود به پردیس بیایند 43 نفر حاضر شدند و از این تعداد 5 نفر آورده خود را (39 میلیون و 750 هزار تومان) تکمیل و کلید را تحویل گرفتند.

به گفته وی، از 35 نفر روز اول که دعوت شده بودند به 5 نفر تحویل قطعی صورت گرفت و مابقی هنوز آورده خود را تکمیل نکرده‌اند.

وی در پاسخ به این سوال که سر و صدای زیاد و مشکلات به وجود آمده در تحویل کلید و سپس بازپس گیری کلیدها شاید به این دلیل بود که تحویل قبل از افتتاح برای اولین بار در تهران انجام می‌شود، گفت: این روشی است که مدیر عامل جدید شهر پردیس اجرا کرده و اعلام کرده است که در سایر شهرها که مدیرعامل بوده این اقدام موفق عمل کرده است.

قدیری ادامه داد: به هر حال تهران با سایر شهرها متفاوت است و سایر شهرها حساسیت‌های تهران را ندارند و شاید در آنجا بدون مشکل اجرا شده است.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید