انتقاد شدید سهرابی از فدراسیون دوچرخه‌سواری: حقم است به المپیک بروم | اتاق خبر
کد خبر: 360235
تاریخ انتشار: 29 تیر 1395 - 21:07
"برایم آی دی کارت هم صادر شده بود"
مهدی سهرابی با حمله به فدراسیون دوچرخه سواری گفت: نتایج انتخابی‌ها نشان می دهد حقم است به المپیک بروم و فدراسیون باید پاسخگوی دروغی باشد که گفته است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مهدی سهرابی پس از اینکه نامش در بین سه نفر اعزامی به المپیک قرار نگرفت بیان کرد: همه از ماجرا خبر داشتند به جز خود من. رییس فدراسیون به رکابزنان تیم گفته بود که خط خورده ام در حالی که قبلا  گفتند سه چهار روز از تور کینگ هایلک که بگذرد تکلیف مشخص خواهد شد.

او ادامه داد: هر طور که دوست دارند کار را پیش می برند و انتخابی ها بهانه بوده است. من در مسابقات انتخابی نشان دادم جزو نفرات اصلی هستم و حتی اسمم جزو نفرات اصلی رد شده و برایم آی دی کارت صادر شده بود. الان چه اتفاقی افتاده است که به عنوان نفر ذخیره معرفی شده ام؟به حرفهای فدراسیون هیچ موقع نمی توان اعتماد کرد و اینکه گفته می شود کمیته فنی تصمیم می گیرد بهانه است. فدراسیون در واقع من، رسانه ها و خانواده دوچرخه سواری را سرکار گذاشته بود.

سهرابی همچنین گفت: قراربود من، آروین گودرزی  و صمد پورسیدی به المپیک اعزام شویم و اسم قادر میزبانی را به عنوان نفر ذخیره هم رد نکرده بودند اما قبل از آمدن ما به چین پاسپورت او را گرفتند تا به سفارت برزیل ببرند. من در چهار مسابقه انتخابی نشان دادم حقم است به المپیک بروم. این موضوع را حتی در اردوها نشان دادم و از این به بعد نیز نشان خواهم داد.

رکابزن تیم شهرداری تبریز با اشاره به اینکه با نفرات اعزامی مشکلی ندارد، تصریح کرد:  اصلا نسبت به انتخاب دیگر نفرات اعتراضی ندارم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم اما بحث من دروغ فدراسیون است و این موضوع ر از طریق ادراه کل ورزش و جوانان و نماینده شهرم پیگیری می کنم و فدراسیون باید جوابگو باشد.

او مدعی شد: در فدراسیون، قمری و مدیر تیم های ملی تصمیم گیری می کنند و تمام رویدادهای مهم مثل بازی های آسیایی و المپیک را خودشان دو نفر می‌روند. رییس فدراسیون تمام این برنامه ها را پیاده کرد تا قبل از المپیک برای خودش رای جمع کند و حتی مثبت شدن تست دوپینگ تعدادی از ورزشکاران در بخش زنان و مردان  را اعلام نکرد زیرا نزدیک انتخابات است و نمی خواهد این موضوع عنوان شود. آنها که منتقد بودند چرا زنگی آبادی از دوپینگی ها حمایت می کند الان نیز خودشان این کار را انجام می دهند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید