محصولات جدید مرسدس بنر برای سال ۲۰۱۷ | اتاق خبر
کد خبر: 361957
تاریخ انتشار: 7 مرداد 1395 - 18:31
شرکت مرسدس بنز از نقشه راه خود برای عرضه مدل های جدید در نیمه اول سال ۲۰۱۷ رونمایی کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از caradvice  ، طبق این نقشه بیش از ۲۰ مدل روانه خط تولید خواهد شد که از آن جمله E کلاس کوپه و کابریولت، S کلاس و GLA کلاس فیس لیفت شده و پیکاپ جدید مرسدس را میتوان نام برد که برخی قطعات آن با نیسان ناوارا مشترک است.

محصولات جدید مرسدس بنر برای سال 2017

محصولات جدید مرسدس بنر برای سال ۲۰۱۷

همچنین نسخه های تمام الکتریکی اسمارت فورتو و فورفور به صورت معمولی و کروکی نیز برای سال آینده میلادی برنامه ریزی شده است. درباره نسخه های GT نیز باید به GT C رودستر و کوپه و یک GT R کوپه دیگر اشاره کرد که در این میان AMG نسخه ویژه ای برای GT R تدارک دیده است.

محصولات جدید مرسدس بنر برای سال 2017

محصولات جدید مرسدس بنر برای سال ۲۰۱۷

بنابر برنامه اعلام شده توسط مرسدس اولین مدلی که به زودی شاهد رونمایی از آن خواهیم بود، GLA فیس لیفت شده میباشد. این کلاس که کوچکترین کلاس اس یو وی مرسدس میباشد رقیبی برای بی ام و X2 خواهد بود و مرسدس در تلاش است در سال ۲۰۱۷ با عرضه نسخه کوپه آن، رهبری این بخش از بازار را برعهده بگیرد. این انتظار هست که برخی از ویژگی های GLE و GLC را در این کلاس شاهد باشیم.

محصولات جدید مرسدس بنر برای سال 2017

محصولات جدید مرسدس بنر برای سال ۲۰۱۷

حال که صحبت از خودروهای کوچک شد باید اشاره کنیم که فیس لیفت جدید از مرسدس بنز CLA نیز در راه است. مرسدس در سال آینده یک رقیب برای آئودی A6 آل رود به میدان خواهد فرستاد که E کلاس آل ترین نام دارد. این مدل بر اساس نسخه استیشن واگن E کلاس طراحی شده که ارتفاع آن اندکی افزایش یافته و به عنوان یک نیمه اس یو وی باید از آن یاد کرد. البته همانند آئودی، مرسدس نیز در این مدل تغییراتی در تعلیق و شاسی داده است.

محصولات جدید مرسدس بنر برای سال 2017

محصولات جدید مرسدس بنر برای سال ۲۰۱۷

در نهایت لیموزین S کلاس به زیر تیغ جراحی خواهد رفت تا در سال ۲۰۱۷ شاهد چهره جدیدی از آن باشیم. اتومبیلی که نمونه اولیه آن در اوایل سال جاری میلادی تست آب و هوای سرد را پشت سر گذاشته است. این نکته نیز نباید از نظر دور باشد که این زمان بندی بیشتر مربوط به بازار اروپا میشود و محصولات مذکور اندکی پس از اروپا، در بازارهای آمریکا و استرالیا عرضه خواهند شد که ممکن است این امر در مورد برخی از مدل ها تا اوایل ۲۰۱۸ نیز طول بکشد.

منبع : اخبار خودرو

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید