افزایش پروازهای مشهد در فرودگاه نوشهر | اتاق خبر
کد خبر: 361963
تاریخ انتشار: 7 مرداد 1395 - 19:30
رئیس فرودگاه نوشهر از افزایش پروازهای هفتگی فرودگاه در مسیرهای رفت و برگشت نوشهر- مشهد خبرداد.

اتاق خبر: علی متانت ، به علت استقبال چشمگیر مسافران از استان خراسان رضوی به مناطق گردشگر پذیر ساحلی غرب مازندران و نیز اشتیاق مسافران و گردشگران این خطه برای زیارت بارگاه امام رضا (ع ) تصمیم برآن گرفته شد تا تعداد پروازها را دراین مسیرهای هوایی افزایش دهیم .
وی افزود : پس از دریافت مجوز از شرکت مادرتخصصی فرودگاه های کشور و اعلام آمادگی شرکت هواپیمایی تابان ازهفته آینده یعنی دوشنبه یازدهم مرداد ماه جاری پروازهای جدید رفت و برگشت مسیر مشهد - نوشهر توسط یک فروند هواپیمای ماهان ایر از فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد به فرودگاه نوشهر برقرار می شود.
رئیس فرودگاه نوشهر گفت : با برقراری پروازهای جدید در روزهای شنبه ، یکشنبه -پرواز فوق العاده- ، دوشنبه و چهارشنبه ، تعداد پروازهای هفتگی مشهد - نوشهر از دو سورتی به شش سورتی پرواز درهفته افزایش می یابد.
متانت افزود : هم اکنون در روزهای شنبه و پنجشنبه هرهفته آمد و شد مسافران از نوشهر به مشهد و برعکس با یک فروند هواپیمای فوکر 100 متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان برقراراست.
وی اظهارداشت : با این وجود در تمامی روزها به جز سه شنبه و جمعه در بقیه روزهای هفته پروازهای رفت و برگشت مسیر نوشهر - اهواز و نوشهر - مشهد در فرودگاه نوشهر برقراراست.
شهرهای ساحلی مازندران بویژه غرب این استان به دلیل برخورداری از مزیت های فراوان طبیعی در حوزه گردشگری نظیر در اختیار داشتن دریا ، جنگل ، کوه ، جلگه ، آبشارها ، چشمه های جوشان و آثار تاریخی از دیرباز تاکنون خاستگاه شمار زیادی از مسافران و گردشگران داخلی و خارجی بوده است و حضور دستکم 300 هزار گردشگر خارجی درحاشیه خلیج فارس به این منطقه گواه براین ادعا بوده است.

منبع:ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید