عمل قلب موفقیت آمیز بکن‌باوئر | اتاق خبر
کد خبر: 369375
تاریخ انتشار: 16 شهریور 1395 - 13:22
اسطوره فوتبال آلمان تحت عمل جراحی باز قلب قرار گرفت و به خوبی از این عمل بیرون آمد.

بکن باوئر

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فرانتس بکن‌باوئر یک هفته قبل از اینکه از طرف فیفا مورد بازجویی قرار بگیرد، تحت عمل جراحی باز قبل قرار گرفت و با موفقیت توانست از این عمل بیرون بیاید.

مسئولان فیفا قرار است درباره میزبانی آلمان در جام جهانی ۲۰۰۶ از فرانتس بکن باوئر ۷۰ ساله بازجویی کنند. بهترین بازیکن تاریخ فوتبال آلمان در حالی که دو ساعت مورد بازجویی قرار داشت، به کلینیک رفت و عمل قلب خود را انجام داد. همچنین قرار است ادامه بازجویی فیفا از بکن‌باوئر بعد از بهبودی کامل او صورت بگیرد.

بکن باوئر به دلیل فساد مالی مورد بازجویی قرار گرفته است. آنطور که دادستان سوییس عنوان کرده است، بکن باوئر همراه دو تن از روسای سابق فدراسیون فوتبال آلمان مورد بازجویی قرار خواهند گرفت که این بازجویی فعلا به دلیل عمل قلب بکن‌باوئر متوقف شده است.

بکن‌باوئر که همراه با آلمان به عنوان بازیکن و مربی قهرمانی در جام جهانی را تجربه کرده است، پیشتر عنوان کرده بود کارهای اشتباهی انجام داده است ولی هرگونه دریافت رشوه و فساد را رد کرده بود.

از بکن باوئر به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ یاد می‌شود که کاپیتان آلمان در جام جهانی ۱۹۷۴ بود و در جام جهانی ۹۰ نیز توانست به عنوان مربی آلمان را قهرمان جهان کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید