از جدیدترین مدل GT بنز چه می‌دانید؟ | اتاق خبر
کد خبر: 370645
تاریخ انتشار: 23 شهریور 1395 - 15:03
پس از مدت‌ها مرسدس اولین تیزر سایه‌مانند از رودستر AMG GT C را ارائه داد. مرسدس در آستانه نمایشگاه بزرگ خودرویی- موتوری پاریس به جان سقف مدل کوپه این مدل افتاده و آن را با یک سقف کانورتیبل نرم عوض کرده است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از "کارمگزین"، این تصویر آزار دهنده از یک بخش ویدئویی برداشت شده که در آن مرسدس مدل AMG GT C روی یک سکو قرار گرفته‌ است. اما تصاویر و اطلاعات بیشتر در خصوص این مدل در اواخر هفته منتشر می‌شود.

از جدیدترین مدل GT بنز چه می‌دانید؟

اگر در شمار افرادی هستید حوصله صبر کردن تا آخر هفته را ندارید، در نگاهی نزدیک ارزیابی‌های ما در خصوص این خودرو را مطالعه کنید.

آنچه که در مورد مرسدس رودستر AMG GT C می‌دانیم

با وجود اینکه هیچ تائید رسمی در خصوص جزئیات این مدل بنز به دلیل رونمایی در نمایشگاه خودرویی پاریس صورت نگرفته است، اما ارزیابی‌های کارشناسان نشان می‌دهد که برای سقف این رودستر از یک قطعه کانواسی استفاده شده است. هر چند بنز تا کنون به دقت جزئیات خود به ویژه در فضای عقب را استتار کرده است، اما تصاویر اندک منتشر شده این اطلاعات را منتقل کند.

از جدیدترین مدل GT بنز چه می‌دانید؟

به‌منظور تطبیق صندوق بار جهت جاسازی سقف، درِ صندوق تغییر شکل داده و به‌اندازهٔ قابل‌ملاحظه‌ای بزرگ‌تر شده است. به علاوه درحالی‌که در نسخهٔ کوپه چراغ سوم ترمز بالای شیشهٔ عقب نصب‌شده است، در نسخهٔ رودستر این چراغ بر روی درِ صندوق قرارگرفته است. در نمونهٔ مورد آزمون یک شکاف هوای افقی میان چراغ‌های عقب دیده می‌شود که نسخه‌های S و استاندارد    AMG  GT فاقد آن هستند اما در نسخهٔ R که به‌تازگی معرفی‌شده است این ورودی هوا به چشم می‌خورد؛ بنابراین شاید این خودروی جدید مدلی بین AMG GT S و AMG GT R باشد.

از جدیدترین مدل GT بنز چه می‌دانید؟
 

 

پیش‌بینی می‌شود از پیشرانه (موتور) مدل‌های نمونه کوپه GT برای رودستر AMG GT C استفاده شود. این موتورها 4 لیتری V8 بوده و بین 462 تا 503 اسب بخار توان دارند. این خودرو در 3.8 ثانیه به شتاب صفر تا 100 کیلومتر می‌رسد.

منبع: عصر ایران

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید