سومین شکست پیاپی یونایتد با مورینیو | اتاق خبر
کد خبر: 371595
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1395 - 07:59
منچستریونایتد با ارائه یک نمایش ضعیف و البته اشتباهات داوری با نتیجه 3 بر یک برابر واتفورد شکست خورد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در ادامه هفته پنجم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد به زمین واتفورد رفت و با نتیجه 3 بر یک شکست خورد.

در نیمه نخست مسابقه نمایش ضعیف و بی‌انگیزه یونایتدها باعث اعتراض هواداران حاضر در ورزشگاه نیز شد. در نهایت کاپو در دقیقه 34 توانست گل اول بازی را به ثمر برساند. در این صحنه خطای مهاجم واتفورد روی مارسیال کاملا واضح بود ولی داور مسابقه در تصمیمی عجیب این صحنه را خطا اعلام نکرد.

در نیمه دوم حملات یونایتد نتیجه داد و راشفورد جوان گل تساوی را به ثمر رساند. این هشتصدمین گل یونایتد در لیگ برتر در زمین حریفان بود که به ثمر رسید.

در ادامه مسابقه واتفورد توانست روی ضد حملات خطرساز شود و یونایتد را به دردسر بیندازد. البته سریال اشتباهات داوری هم بی‌تاثیر نبود جایی که خطای پنالتی روی پوگبا نیز دیده نشد و همچنین در صحنه ای که زونیکای کلمبیایی اولین گل خود در لیگ برتر را به ثمر رساند و دو دقیقه بعد از آمدنش به زمین واتفورد را پیش انداخت. در دقیقه 93 نیز اعلام صحنه مشکوک پنالتی به نفع واتفورد صدای اعتراض تمام هواداران حاضر در ورزشگاه را نیز درآورد تا اینکه دینی موفق شد گل سوم را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند.

منچستریونایتد بعد از شکست در داربی شهر منچستر، در لیگ اروپا نیز به فاینورد باخت و این سومین شکست متوالی یونایتد با مورینیو در این فصل بود.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید