فیس‌لیفت جدید بنز (+عکس) | اتاق خبر
کد خبر: 372322
تاریخ انتشار: 4 مهر 1395 - 03:34
گروه صنعتی مرسدس بنز به تازگی با انتشار تیزر کوتاهی اطلاعاتی را در خصوص جدیدترین عضو خانواده کلاس E منتشر کرد.

به گزارش گروه اتاق خبر به نقل از"کاراسکوپ"، این مدل کلاس E که "آل‌ترین" نام دارد برای چالش با آئودی آلرود A6 و رقابت با ولوو V90 کراس کانتری ساخته شده است. مدل این خودرو با اقتباس از اتومبیل استیشن E ساخته شده که در آن مدل و ساختار چرخ‌ها، جلو پنجره و باله‌های نمای جلو تغییر کرده است. این خودرو به صورت استاندارد به صورت محرک تمام چرخ 4matic ارائه می‌شود.

فیس‌لیفت جدیدکلاس E مرسدس

مدل "آلترین" کلاس E به یک اتاق چند منظوره به سامانه کنترل هوای بدنه و سامانه تعلیق تقویت شده مجهز شده است. ارتفاع این خودرو در هنگام سواری 35 میلی‌متر افزایش می‌یابد تا رانندگی با آن در مناطق آفرودی آسان‌تر شود. در واقع می‌توان گفت این نسخه از کلاس E در صورت لزوم 156 میلی‌متر از سطح زمین فاصله دارد.

فیس‌لیفت جدیدکلاس E مرسدس

 عضو هیات مدیره دایلمر و مدیر بازاریابی خودروهای مرسدس در این خصوص گفت: قبل از مدل "آلترین" هیچ کدام از خودروهای کلاس E به صورت تطبیق‌پذیرو چندمنظوره ارائه نشده‌اند. مدل‌های جدید یک نگاه قابل توجه به ترکیب شاسی‌بلندها و فضای هوشمند دارند. این خودروها ترکیبی از ویژگی‌های امنیتی خلاقانه و فضای داخلی فوق العاده کلاس E هستند.

فیس‌لیفت جدیدکلاس E مرسدس

سامانه محرک تمام چرخ 4matic در کنار کنترل هوای بدنه و اتاق چند منظوره به صورت استاندارد در این خودرو ارائه می‌شوند و خودرو را برای چالش در زمین‌های آفرودی توانمند می‌سازند. با این اوصاف "آلترین" به یک خودروی خانوادگی، جاده‌ای و آفرودی تبدیل می‌شود. استفاده از تایرها و چرخ‌های آلیاژی 19 اینچی قابلیت‌های آفرودی این خودرو را افزایش می‌دهد و رانندگی با آن را راحت‌تر خواهد کرد.

رانندگی با این خودرو در 5 حالت امکان‌پذیر است که تنظیمات آفرود جدیدترین سبک آن به شمار می‌آید.

فیس‌لیفت جدیدکلاس E مرسدس

مرسدس در وحله اول از موتورهای دیزلی 2 لیتری با قدرت 192 اسب بخار و بیشینه گشتاور 400 نیوتن متر برای این خودروها استفاده خواهد کرد. این خودرو با یک جعبه دنده 9 سرعته 9G-Tronic گیربکس خودکار هماهنگ خواهد شد. تنها 8 ثانیه طول می‌کشد تا این مدل بنز به شتاب صفر تا 100 کیلومتر رسیده و با بیشینه سرعت 231 کیلومتر بر ساعت به حرکت خود ادامه دهد. موتورهای 6 سیلندر E350d در اواخر سال 2017 به مدل‌هایی از این خودرو افزوده می‌شود.

این خودرو چندمنظوره برای اولین بار در روزهای آینده (29 سپتامبر تا 16 اکتبر) در نمایشگاه خودرویی پاریس به نمایش درخواهد آمد.

فیس‌لیفت جدیدکلاس E مرسدس

فیس‌لیفت جدیدکلاس E مرسدس

 

94105

منبع: عصر ایران

نظرات
ADS
ADS
پربازدید