امکان ورود تکنولوژی به ایران تسهیل شده است | اتاق خبر
کد خبر: 373125
تاریخ انتشار: 7 مهر 1395 - 10:16
مدیر منطقه خاورمیانه شرکت اندرس-هاوزر (Endress+Hauser) آلمان گفت: انتظار داریم که دولت ایران از حضور سرمایه گذاران و تولیدکننده‌های محصولات با کیفیت خارجی در ایران حمایت بیشتری انجام دهد.

اتاق خبر: غانیسن کتیرویل در این باره گفت: شرکت Endress+Hauser  انواع لوازم اندازه‌گیری و ابزار دقیق صنعتی همچون فشارسنج، دماسنج و ... را تولید با تکنولوژی روز دنیا تولید می‌کند.

وی افزود: این تجهیزات در بسیاری از صنایع همچون صنعت آب و فاضلاب، صنعت برق و انرژی و نفت و گاز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه این شرکت با 40 درصد صنایع داخلی ایران همکاری دارد، اظهار داشت: در این نمایشگاه فرصت ارتباط با کارفرماها و پیمانکاران و تولیدکنندگان را فراهم و امکان ورود تکنولوژی به ایران را تسهیل کرده است.

مدیر منطقه خاورمیانه این شرکت آلمانی با اشاره به هفتمین حضورآنها  در این نمایشگاه گفت: پیش از برجام امکان فعالیت به صورت رسمی در ایران نبود، اما هم اکنون به صورت رسمی در ایران حضور داریم و همین موضوع باعث کاهش هزینه‌ها و رقابتی‌تر شدن قیمت‌ها شده است.

وی افزود: در زمان حاضر صنعت آب و برق ایران با مشکلات مالی و کمبود نقدینگی دست و پنجه نرم می‌کند و همین موضوع باعث تأخیر و کند شدن روند پیشرفت طرح‌ها شده است.

وی خاطرنشان کرد: انتظار داریم که دولت ایران از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان محصولات با کیفیت حمایت بیشتری انجام دهد و امکان حضور بیشتر و رقابت با تولیدکنندگان داخلی ایران را فراهم کند.

منبع:ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید