Performancing Metrics

قیمت سکه اندکی کاهش یافت | اتاق خبر
کد خبر: 452647
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1401 - 13:04
قیمت سکه اندکی کاهش یافت بازار طلا و سکه امروز در سایه تعطیلی بازارهای جهانی طلا و همچنین ثبات نسبی قیمت طلا و سکه، تغییرات چندانی را تجربه نکرده و حتی اندکی کاهش قیمت را ثبت کرده است. اما حباب انواع سکه اندکی افزایش یافته است.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از اقتصاد آنلاین – صبا نوبری؛ به این ترتیب سکه امامی تا این لحظه  ١۵ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان قیمت خورده است. این سکه روز معاملاتی گذشته با قیمت ۱۵ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان معامله می‌شد که در معاملات امروز تغییر قیمتی نداشته است. 

همچنین نیم سکه در این ساعت از معاملات با قیمت ٨ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله می‌شود که نسبت به آخرین قیمت روز معاملاتی گذشته معادل ٨ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان، کاهشی حدود ۸۰ هزار تومان را ثبت کرده است.

ربع سکه با قیمت ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان ثبت شده که در مقایسه با قیمت روز معاملاتی گذشته معادل ۵ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان، کاهش ۸۰هزارتومانی را ثبت کرده است.

هر سکه گرمی نیز معادل ۳ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان قیمت خورده که در مقایسه با نرخ روز گذشته معادل تغیر قیمتی نداشته است.

حباب سکه چقدر است؟

به این ترتیب هر سکه امامی یک میلیون و ۸۲۵ هزارتومان، نیم سکه، یک میلیون و ۸۱۶ هزار تومان، ربع سکه، دو میلیون و۱۵۰ هزار تومان و هر سکه یک گرمی، یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان حباب دارد.

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید