Performancing Metrics

بهترین باربری بوشهر کدام است ؟ | اتاق خبر
کد خبر: 457887
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1402 - 11:59
خدمات باربری بوشهر یکی از نیاز های صنایع و پتروشیمی های این منطقه می باشد و با توجه به صادرات و واردات کالا از طریق بنادر بوشهر ، برای ارسال این محموله ها به نقاط مختلف کشور خدمات باربری به شدت مورد نیاز است.

به گزارش اتاق خبر، اما در این شرایط برخی از شرکت ها و مجموعه هایی که به صورت واسطه ای اقدام به ارسال محموله های مختلف میکنند مشکلات بسیار زیادی برای صاحبین محموله ها ایجاد نموده اند که یکی از مهمترین آنها افزایش قیمت ها به دلیل واسطه گری در خدمات است.

علاوه بر این ، از انجایی که واسطه ها معمولا مسئولیتی در خدمات ارائه شده خود بر عهده نمیگیرند علاوه بر استفاده از بیمه نامه با کمترین پوشش برای باربری بوشهر  ، در صورت بروز حوادث نیز از مسئولیت شانه خالی می نمایند.

با توجه به این موارد تصمیم داریم در این مقاله یکی از بهترین باربری های بوشهر که بیش از 35 سال سابقه ارائه خدمات حمل و نقل به تمام نقاط کشور را دارد به شما عزیزان معرفی نماییم تا امکان انتقال محموله ها در اسرع وقت و با کمترین هزینه فراهم شود.

شرکت باربری بوشهر آنی بار با سالها سابقه و در اختیار داشتن بزرگترین ناوگان باربری و حمل و نقل کشور امکان انتقال محموله های سبک و سنگین را در اسرع وقت فراهم می نماید . آنی بار برای خدمات باربری بوشهر بهترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد تا با خیال آسوده محموله های خود را منتقل نمایید.

در ادامه این مقاله به بررسی و معرفی خدمات آنی بار می پردازیم.

 

باربری بوشهر آنی بار چه خدماتی ارائه می نماید ؟

یکی از مهمترین ویژگی های آنی بار ارائه انواع خدمات باربری است که امکان انتقال محموله های متنوع را برای شما فراهم می نماید. این خدمات به واسطه سابقه طولانی در ارائه باربری بوشهر به شما عزیزان ارائه میشود.

در خدمات باربری بوشهر آنی بار می توانید انتقال انواع محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی را با کمترین هزینه انجام دهید که برخی از این محموله ها به صورت زیر می باشند :

 1. انتقال کالاهای تجاری وارداتی
 2. ارسال محموله های صنعتی
 3. انتقال محموله های پتروشیمی
 4. باربری کالاهای شخصی مانند اثاثیه
 5. ارسال دستگاه های خط تولید

تنوع محموله های قابل ارسال در باربری بوشهر آنی بار به دلیل در اختیار داشتن ناوگانی گسترده از انواع خودروهای باربری است که در ادامه به توضیح آن می پردازیم . اگر قصد دارید محموله های خود را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت منتقل نمایید می توانید با یک تماس تلفنی با شماره 57669-021 که دفتر مرکزی این مجموعه است محموله های خود را منتقل کنید.

 

بزرگترین ناوگان حمل و نقل در باربری بوشهر آنی بار

همانطور که گفته شد ، مجموعه آنی بار بزرگترین ناوگان باربری کشور را در اختیار دارد و امکان ارائه خدمات ارسال بار به بوشهر و ارسال بار از بوشهر به همه شهر های کشور را برای شما فراهم می نماید.

خدمات باربری و حمل و نقل نیاز به تجربه و امکان استفاده از انواع خودروی باربری را دارد که آنی بار بهترین آنها را در اختیار شما قرار میدهد . برخی از این خودروهای باری به صورت زیر می باشند :

 • انواع کامیون ( 10 تن و 15 تن و 911 )
 • انواع تریلی ( کفی ، چادری ، کمرشکن ، کمپرسی ، یخچال دار )
 • خاور و کامیونت ( مسقف و روباز )
 • نیسان و وانت
 • بوژی ( حمل فوق سنگین)

انتخاب خودروی مناسب برای خدمات باربری بوشهر بسیار مهم است و با انتخاب خودروی نامناسب ممکن است علاوه بر افزایش هزینه های باربری به محموله خسارت نیز وارد شود . از همین جهت ، کارشناسان مجموعه آنی بار از طریق شماره 57669-021 آماده ارائه بهترین و کامل ترین خدمات مشاوره ای به صورت رایگان به شما عزیزان می باشند .

 

حمل محموله های سنگین و بزرگ در باربری بوشهر آنی بار

یکی از مهمترین خدمات باربری بوشهر آنی بار ، انتقال محموله های سنگین و بزرگ صنایع پتروشیمی می باشد . انتقال قطعات بسیار بزرگ و سنگین که حمل آنها نیاز به تجربه و خودروهای خاص دارد توسط آنی به راحتی و در اسرع وقت انجام میشود.

 • انتقال انواع ژنراتور
 • انتقال لوله های بزرگ
 • انتقال شیرهای پتروشیمی
 • انتقال دیگ بخار
 • انتقال ترانسفورماتور
 • توربین های گازی
 • توربین بخار

جابجایی این قطعات نیاز به استفاده از کمرشکن یا در برخی موارد بوژی دارد . این خودروهای تخصصی به صورت همه روزه برای باربری بوشهر در اختیار شما قرار میگیرد و با کمترین هزینه می توانید محموله های خود را منتقل کنید.

 

انتقال لوازم و اثاثیه منزل با باربری بوشهر

اگر قصد دارید از بوشهر به سایر نقاط کشور اثاث کشی کنید می توانید از طریق شماره های مجموعه آنی بار بهترین خدمات  را با کمترین هزینه ثبت سفارش کنید. آنی بار برای انتقال اثاثیه و لوازم خانه به صورت همه روزه انواع کامیونت و خاور مسقف را برای همه شهر های کشور در اختیار شما قرار میدهد.

برای انتقال لوازم خانه از بزرگترین سایز کامیونت ها استفاده میشود که کامیونت 6 متری میباشد و با استفاده از کارگران متخصص امکان بارگیری و حمل محموله ها در امنیت کامل فراهم است.

برای خدمات باربری بوشهر و اثاث کشی از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا امنیت محموله های شما به صورت کامل بر قرار شود.

 

حمل کالاهای تجاری در باربری بوشهر آنی بار

یکی از مهمترین خدماتی که توسط آنی بار به صورت همه روزه ارائه میشود حمل و نقل کالاهای تجاری وارداتی به سایر شهر های کشور است . بسیاری از تجاری که محموله و کالایی را به کشور وارد می نمایند برای انتقال آن به شهر های مختلف نیاز به خدمات باربری بوشهر دارند که با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت امکان انتقال محموله های آنها فراهم گردد .

در خدمات باربری بوشهر ، محموله هایی که فرایند گمرکی و ترخیص آنها انجام شده باشد به سادگی و در اسرع وقت بارگیری و به شهر های مختلف کشور ارسال میشوند.

آنی بار انواع خودروی باری را برای انتقال محموله های شما به همه شهر ها در اختیارتان قرار میدهد.

 

باربری بوشهر با بهترین بیمه نامه

برای خدمات باربری بوشهر ، مجموعه آنی بار از بهترین  و کاملترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله های شما در ایمنی کامل منتقل شوند. انتقال کالاهای تجاری و شخصی بر اساس میزان ارزش آنها که توسط صاحبین آنها اعلام می شود تحت پوشش قرار خواهد گرفت . تمامی خساراتی که بر اثر عوامل طبیعی و غیر طبیعی ایجاد شوند به صورت کامل تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت.

باربری بوشهر آنی بار برای کاهش هزینه های باربری شما تا سقف مشخصی از بیمه را به صورت رایگان ارائه می نماید. به عنوان مثال برای باربری تهران به بوشهر تا 100 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.

اگر نیاز به مشاوره برای خدمات باربری بوشهر دارید می توانید با سامانه 5 رقمی آنی بار با شماره  5766 -021  در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت  anibar.net  مراجعه نمایید.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید