نمایشگاه بورس، بانک و بیمه به شهریور موکول شد | اتاق خبر
کد خبر: 103786
تاریخ انتشار: 5 اردیبهشت 1394 - 13:50
اتاق نیوز: برای بهره مندی هر چه بیشتر از ظرفیت های همایش سرمایه گذاری خارجی، زمان برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک و بیمه در شهریور ماه همزمان با این هما
اتاق نیوز: برای بهره مندی هر چه بیشتر از ظرفیت های همایش سرمایه گذاری خارجی، زمان برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک و بیمه در شهریور ماه همزمان با این همایش خواهد بود.
بنا به درخواست سازمان بورس و اوراق بهادار و با دعوت حوزه معاون هماهنگی و نظارت معاون اول رئیس جمهوری جلسه ای در دفتر این معاونت در نهاد ریاست جمهوری با حضور معاونین و مسوولان وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی:”اقتصاد و دارایی”، “صنعت، معدن و تجارت”، “امور خارجه”، “بانک مرکزی”و”دبیرخانه ایرانیان خارج کشور”و رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد. در این جلسه مقرر شد سازمان بورس با همکاری و هماهنگی دستگاه های یاد شده، همایشی بین المللی را در خصوص جذب سرمایه گذاری خارجی از طریق ابزارهای بازار سرمایه با دعوت از علاقمندان و سرمایه گذاران از کشورهای مختلف جهان برگزار کند. در این همایش از شرکت ها و سازمان های خارجی موثر در حوزه های مختلف مالی و سرمایه گذاری دعوت شده است تا با مذاکرات مستقیم، همکاری های مشترک در زمینه های اقتصادی و مالی در حوزه بازار سرمایه بین دو طرف صورت پذیرد. پیش از این قرار بود نهمین دوره بورس، بانک و بیمه در تاریخ ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه ۱۳۹۴ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شود.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید