همبانک و سیناسل، بانک سینا مجهزتر شدند | اتاق خبر
کد خبر: 105254
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1394 - 13:18
اتاق نیوز: بانک سینا با هدف پاسخگویی بهینه به نیاز کاربران و تسریع در انجام خدمات بانکی، امکانات جدیدی را روی سامانه های همبانک و سیناسل (#727*) فعال سازی کرد....
اتاق نیوز: بانک سینا با هدف پاسخگویی بهینه به نیاز کاربران و تسریع در انجام خدمات بانکی، امکانات جدیدی را روی سامانه های همبانک و سیناسل (#727*) فعال سازی کرد.
بانک سینا در راستاي تامين نظر هموطنان در به كار گيري خدمات مدرن و پيشرفته به منظور تسريع در انجام فعاليت هاي بانكي، امكانات سامانه هاي همبانك و سيناسل را توسعه داده است. بر اساس اين گزارش، هموطنان با استفاده از اين سامانه ها مي توانند خدمات بانكي متنوعي شامل انواع انتقال وجه (عادي، مستمر، بين بانكي ساتنا و پايا)، پرداخت قبض و خريد شارژ مستقيم تلفن همراه را به انجام برسانند. همچنين كاربران همبانك و سيناسل خدمات مبتني بر كارت شامل انسداد كارت، دريافت موجودي، صورتحساب و انتقال كارت به كارت سينا را با امنيت و در سريع ترين زمان ممكن مي توانند عملياتي سازند. سامانه هاي همبانك و سيناسل با شماره گيري #727* براي مشتركين همراه اول و ايرانسل، بدون نياز به اينترنت و نصب نرم افزار، در تمامي ساعات شبانه روز قابل دسترسي است.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید