احتمال حضور متقاضیان بیشتر برای خرید استقلال و پرسپولیس در راند چهارم | اتاق خبر
کد خبر: 105565
تاریخ انتشار: 14 اردیبهشت 1394 - 15:11
رییس کارگروه نظارت بر واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از احتمال حضور تعداد بیشتری داوطلب برای شرکت در مزایده باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در مرحله بعد خبر
رییس کارگروه نظارت بر واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از احتمال حضور تعداد بیشتری داوطلب برای شرکت در مزایده باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در مرحله بعد خبر داد.
اتاق نیوز - حسن زمانی اظهار کرد: در مراحل گذشته به دلیل ابهاماتی که وجود داشت کسی به عنوان متقاضی خرید دو باشگاه استقلال و پرسپولیس جلو نیامده بود اما در این مرحله برخلاف مراحل قبل استقبال خیلی خوبی را شاهد بودیم و سه خریدار برای پرسپولیس و یک خریدار برای استقلال اعلام آمادگی کرده بودند. رییس کارگروه نظارت بر واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس افزود: متاسفانه خریداران برخی مراحل قانونی را به درستی طی نکرده بودند و از جریان مزایده کنار گذاشته شدند و سازمان خصوصی‌سازی در مورد فردی که مراحل را طی کرده بود نیز به این نتیجه رسید که امکان واگذاری به این فرد وجود ندارد. وی با بیان اینکه مزایده استقلال و پرسپولیس تا 29 اردیبهشت ماه مجددا تمدید شده است، گفت: ما صد درصد مطمئنیم تا این تاریخ با استقبالی که وجود داشته احتمالا تعداد بیشتری خریدار به جمع داوطلبین اضافه می‌شوند و امیدواریم تا 29 اردیبهشت پرونده واگذاری استقلال و پرسپولیس نیز بسته شود. زمانی با بیان اینکه شرکت بهنام پیشروی کیش و معظمی‌نیا متقاضیان خرید پرسپولیس که مراحل قانونی را طی نکرده بودند در مرحله بعدی مزایده امکان شرکت دارند، یادآور شد: با توجه به تمدید مهلت، احتمال حضور تعداد بیشتری متقاضی در رابطه با تیم استقلال نیز وجود دارد و ما امیدواریم داوطلبین زودتر اقدام کنند و مراحل اولیه کار را حساب شده پیش ببرند تا در زمان باز کردن پاکت‌ها شاهد ناهماهنگی نباشیم. رییس کارگروه نظارت بر واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در پایان گفت که از فردا متقاضیان خرید استقلال و پرسپولیس مشخص خواهند شد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید