حکم دادگاه برای دو پلیس متجاوز عربستانی چه بود؟ | اتاق خبر
کد خبر: 113399
تاریخ انتشار: 23 خرداد 1394 - 12:31
اتاق نیوز - دادگاهی در جده عربستان، دو متهم تعرض به ۲ نوجوان زائر ایرانی در فرودگاه جده را به 4 سال حبس و هزار ضربه شلاق محکوم کرد....
اتاق نیوز - دادگاهی در جده عربستان، دو متهم تعرض به ۲ نوجوان زائر ایرانی در فرودگاه جده را به 4 سال حبس و هزار ضربه شلاق محکوم کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، روزنامه الوطن عربستان سعودی در مطلبی نوشت: دادگاه بدوی در استان جده روز چهارشنبه، 2 متهم تعرض به دو نوجوان ایرانی را به 4 سال زندان و هزار ضربه شلاق محکوم کرد. در همین زمینه یک منبع قضایی سعودی به الوطن گفت: دایره تحقیق قضایی و دادستانی، پرونده 2 متهم که در فرودگاه ملک عبدالعزیز فعالیت می‌کردند و 2 ماه پیش به دو جوان ایرانی در فرودگاه تعرض کرده بودند را دریافت کرد. سخنگوی امنیتی وزارت کشور عربستان پیشتر اعلام کرده بود که پرونده متهمان تعرض به 2 نوجوان ایرانی به شورای تحقیق (بازجویی و بازپرسی) و دادستانی برای تحقیق و تکمیل تدابیر قانونی لازم ارجاع داده شده است.معاون وزیر خارجه ایران روز ۱۷ فروردین خبر داد که در هفته دوم تعطیلات نوروز، به‌هنگام بازرسی از یک کاروان عمره ایرانی، مأموران فرودگاه جده به‌بهانه مشکوک‌ شدن به دو نوجوان ایرانی، آنها را از بقیه جدا کرده و مورد آزار قرار دادند. ایران در واکنش به این اقدام تمام سفرهای حج عمره را لغو کرد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید