اعلام نتایج چهارمین انتخابات نظام پرستاری 9 تیر ماه | اتاق خبر
کد خبر: 115773
تاریخ انتشار: 31 خرداد 1394 - 13:48
اتاق نیوز - جانشین رییس ستاد اجرایی مرکزی چهارمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری تعداد آرای اخذ شده در بیش از 480 صندوق ثابت و سیار در 118 شهرستان واجد شرایط برگزاری
اتاق نیوز - جانشین رییس ستاد اجرایی مرکزی چهارمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری تعداد آرای اخذ شده در بیش از 480 صندوق ثابت و سیار در 118 شهرستان واجد شرایط برگزاری چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری را 30 هزار و 491 رای اعلام کرد.
فریدون خیری افزود: این دوره نسبت به سومین دوره انتخابات نظام پرستاری که 23 هزار و 624 رای اخذ شده بود، 29.1 درصد رشد داشته است. جانشین رییس ستاد اجرایی مرکزی چهارمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری، کل آرای اخذ شده در شهر تهران را 2 هزار و 178 رای بیان کرد و افزود: چهارمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری در شهر تهران 56.8 درصد نسبت به دوره سوم که هزار و 389 رای اخذ شده بود، رشد داشته است. به گفته خیری، در 118 شهرستان واجد شرایط انتخابات نظام پرستاری، هزار و 62 نفر به عنوان هیات مدیران و 472 نفر به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند. وی در ادامه با اشاره به برگزاری چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری در روز جمعه 29 خرداد ماه، گفت: با توجه به پراکندگی جغرافیایی بیمارستان‌ها و شهرستان‌ها در کشور و همزمانی روز انتخابات با دومین روز از ماه مبارک رمضان، تعداد صندوق‌های ثابت و سیار اخذ رای به نحوی در نظر گرفته شد تا موجب سهولت در دسترسی مشمولین ماده 16 قانون تشکیل سازمان نظام پرستاری به صندوق‌های اخذ رای شود. جانشین رییس ستاد اجرایی مرکزی چهارمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری با بیان این که ساعات اولیه اخذ رای از ساعت 8 صبح تا ساعت 6 بعدازظهر بود، اظهار داشت: زمان انتخابات به مدت دو ساعت جهت دسترسی همکاران شیفت شب در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها به صندوق‌های اخذ رای تمدید شد. بنابر اعلام وب‌دا، وی افزود: 2 ساعت پایانی یعنی از ساعت 20 تا 22 در اختیار هیات‌های نظارت و اجرایی شهرستان‌ها به منظور تمدید نهایی رای دادن قرار داده شد، که بخش عظیمی از همکاران از این فرصت جهت رای دادن استفاده کردند. خیری همچنین اول تیرماه را فرصتی برای اعتراض و شکایت از سوی کاندیدهای انتخابات چهارمین دوره سازمان نظام پرستاری بیان کرد و افزود: نتایج نهایی این انتخابات در روز سه شنبه 9 تیرماه اعلام خواهد شد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید