خانه تکانی در سازمان بورس | اتاق خبر
کد خبر: 116439
تاریخ انتشار: 2 تیر 1394 - 13:26
اتاق نیوز: بعد از تکیه محمد فطانت بر کرسی سازمان بورس در آذر ماه سال گذشته، برخی مدیران سازمان بورس تغییر کرده و سازمان بورس با تغییرات اندکی همراه شد، اما اکنون رئیس ...
اتاق نیوز: بعد از تکیه محمد فطانت بر کرسی سازمان بورس در آذر ماه سال گذشته، برخی مدیران سازمان بورس تغییر کرده و سازمان بورس با تغییرات اندکی همراه شد، اما اکنون رئیس سازمان بورس دست به تغییرات گسترده‌ای زد و 6 حکم جدید در این سازمان صادر کرد.
در بعد از ظهر روز گذشته احکام جدید شش مدیر میانی در سازمان بورس و اوراق بهادار منتشر و طی احکام جداگانه ای عیسی حسین پناه، مدیر نظارت بر بورس ها و بازارهای سازمان بورس و اوراق بهادار و جایگزین محمدرضا خواجه نصیری شد. خواجه نصیری بعد از 13 سال فعالیت در سازمان بورس خرداد ماه امسال به تامین سرمایه آرمان رفت و حسین پناه از مدیران مالی سایپا به این سازمان پیوست. علاوه بر این محمدعلی زاده جانشین امیر حمزه مالمیر در سمت مدیر نظارت ناشران سازمان بورس شد و محمدرضا معتمد که تا پیش از این رییس اداره نظارت بر ناشران بورسی سازمان بورس بود، جایگزین ایوب باقرتبار (که سال گذشته از سازمان بورس رفته بود) و مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس شد. با این تغییرعلی بیک زاده نیز به سمت رییس اداره نظارت بر ناشران بورسی منصوب شد تا جایگزین معتمد در این پست باشد. وی تا پیش از این رئیس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی بود.همچنین در احکام دیگری صابر جعفروند، به جای بیک زاده نشست و به سمت رییس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی تعیین شد در این میان شاکری به سمت مدیر نظارت بر بازار اولیه منصوب شد و جانشین بهروز زارع که پیش از این عهده دار این سمت بود، شد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید