کرمی در گفت و گو با اتاق نیوز تأکید کرد: الحاق برخی رسته های قنادان به صنف فروشندگان نان های صنعتی | اتاق خبر
کد خبر: 116933
تاریخ انتشار: 4 تیر 1394 - 10:55
اتاق نیوز - رئیس اتحادیه نان های حجیم و نیمه حجیم با اعلام اینکه تداخل صنفی؛ مشکلات بسیاری را برای اکثر صنوف ایجاد کرده است، گفت: اتاق اصناف تهران باید هرچه زودتر با ت...
اتاق نیوز - رئیس اتحادیه نان های حجیم و نیمه حجیم با اعلام اینکه تداخل صنفی؛ مشکلات بسیاری را برای اکثر صنوف ایجاد کرده است، گفت: اتاق اصناف تهران باید هرچه زودتر با تسکیل کمیسیون "تفکیک رسته های صنفی" در جهت رفع این مشکل اقدام نماید.
محمد جواد کرمی در گفت و گو با اتاق نیوز افزود: به طور مثال پیراشکی، نان های سوخاری،کره ای و روغنی در صنف نان های حجیم و نیمه حجیم تولید می شود اما این محصولات جزو رسته های اتحادیه قنادان محسوب می شود که این رسته ها باید هرچه زودتر  زیر مجموعه اتحادیه نان های فانتزی قرار گیرد. وی تصریح کرد: طبق استعلام انجام شده از اتحادیه جهانی نان؛ اگر تا 10 درصد چربی به نان اضافه شود و عمل تخمیر صورت بگیرد،محصول تولیدی نان محسوب می شود و به طور کلی تولید هر نوع نان شیرین جزو رسته های صنف نان های حجیم و نیمه حجیم محسوب می شود. رئیس اتحادیه نان های حجیم و نیمه حجیم گفت: آنقدر تنوع نان های صنعتی زیاد است که فعالان این صنف اقدام به تولید و عرضه شیرینی نخواهند کرد.  
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید