ظریف: به مرحله بسیار حساسی رسیده‌ایم | اتاق خبر
کد خبر: 118213
تاریخ انتشار: 9 تیر 1394 - 13:08
اتاق نیوز - وزیر امور خارجه کشورمان اراده سیاسی طرف مقابل را لازمه رسیدنِ مذاکرات هسته‌ای به یک سرانجام قابل قبول دانست....
اتاق نیوز - وزیر امور خارجه کشورمان اراده سیاسی طرف مقابل را لازمه رسیدنِ مذاکرات هسته‌ای به یک سرانجام قابل قبول دانست.
محمد جواد ظریف امروز (سه‌شنبه) پس از ورود به وین، پایتخت اتریش در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به اینکه مذاکرات به مرحله‌ بسیار حساسی رسیده است، گفت: در این مرحله با اراده‌ سیاسی و عزم و با کار فراوان امکان پیشبرد کار هست. وی افزود: بیش از همه به اراده‌ سیاسی طرف مقابل برای رسیدن به یک سرانجام قابل قبول نیاز است. ظریف تصریح کرد: مردم ایران تنها توافقی را خواهند پذیرفت که عادلانه باشد و این موضوع را طرف مقابل نیز درک کرده است. ظریف با بیان این که در سفر به تهران ، مشورت هایی صورت گرفت، گفت: مذاکرات قطعا در حال پیشرفت است و به مرحله بسیار حساسی رسیده است. وی حضور صالحی در مذاکرات را بسیار مفید دانست و افزود: این حضور با وجود مشکلات سلامتی ایشان، نشان دهنده جدیت ایران در مذاکرات است. وزیر خارجه کشورمان پس از ورود به وین از در پشتی هتل کوبورگ وارد محل مذاکرات شد. دیدار ظریف و همتای آمریکایی‌اش پیش‌از ظهر امروز(به وقت محلی) برگزار می‌شود.  
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید