خون بدهید و سلفی بگیرید | اتاق خبر
کد خبر: 118492
تاریخ انتشار: 10 تیر 1394 - 11:44
اتاق نیوز - این روزها بازار سلفی گرفتن داغ است و هرکسی در هر موقعیتی که برایش جالب، به یادماندنی و جذاب و دوست داشتنی است دوست دارد سلفی بگیرد و آن را برای به اشتراک گذ
اتاق نیوز - این روزها بازار سلفی گرفتن داغ است و هرکسی در هر موقعیتی که برایش جالب، به یادماندنی و جذاب و دوست داشتنی است دوست دارد سلفی بگیرد و آن را برای به اشتراک گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی با دوستان و نزدیکانش، منتشر کند.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان انتقال خون، یکی از عزیزان اهدا کننده خون که اتفاقا فرهنگی و دست به قلم نیز هست به همراه همکاران خود چندی پیش برای اهدای خون به یکی از پایگاه‌ها مراجعه کرده بود و وقتی خواسته از این اقدام به یادماندنی خود سلفی بگیرد از طرف همکاران انتقال خون آن مرکز ممانعت شده بود. در پی اطلاع روابط عمومی سازمان انتقال خون و انعکاس این موضوع به مدیر عامل، نامه‌ای از سوی مدیر کل دفتر مدیر عامل و روابط عمومی سازمان انتقال خون به تمام مراکز انتقال خون ارسال شد که به هیچ عنوان جلوی عکس و سلفی گرفتن اهدا کنندگان را نگیرند. ما هم به نوبه خود از اهدا کنندگان عزیز دعوت می‌کنیم از این پس هرچه دوست دارند عکس‌های سلفی و یهویی از خودشان و کیسه خون‌شان بگیرند و به اشتراک بگذارند که در ترویج این فرهنگ انسان دوستانه به ما هم کمک کنند.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید