ادامه مذاکرات در سطوح مختلف | اتاق خبر
کد خبر: 120077
تاریخ انتشار: 16 تیر 1394 - 13:06
اتاق نیوز - مذاکرات ایران و 1+5 در سطوح مختلف معاونان و وزیران خارجه از صبح روز سه شنبه آخرین روز مهلت تعیین شده برای مذاکرات در جریان است....
اتاق نیوز - مذاکرات ایران و 1+5 در سطوح مختلف معاونان و وزیران خارجه از صبح روز سه شنبه آخرین روز مهلت تعیین شده برای مذاکرات در جریان است.
بر اساس اعلام قبلی قرار بود صبح سه‌شنبه سومین نشست وزیران خارجه ایران و 1+5 برگزار شود، اما این نشست با توجه به برگزاری جلسات معاونان و جلسات مختلف داخلی 1+5 احتمالا با تاخیر انجام می‌شود. هم چنین صبح روز هفتم، وزیران خارجه ایران و آمریکا برای مدت کوتاهی با یکدیگر دیدار کردند. با نزدیک شدن به پایان مهلت تعیین شده برای مذاکرات دو طرف در تلاش هستند تا باقی مانده مسایل را حل و فصل کنند. معاونان موضوعات و راه حل‌ها را بررسی و سپس در جلسه وزیران به بحث گذاشته می‌شود. این روند تا تعیین تکلیف تمامی موضوعات به ویژه آنهایی که در پرانتزها باقی مانده است، ادامه می‌یابد. همراه با افزایش گرمای مذاکرات در ساعات پایانی، بر گرمای هوای وین نیز افزوده می شود. بر اساس گزارش رسانه‌ها، در هفته جاری بی‌سابقه‌ترین گرما در 50 سال گذشته در اروپا را شاهد هستیم.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید