جاده چالوس و هراز بسته شد | اتاق خبر
کد خبر: 123267
تاریخ انتشار: 29 تیر 1394 - 10:11
اتاق نیوز - وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: دو محور هراز و چالوس در استان‌های شمالی کشور به دلیل مشکلات ریزش کوه مسدود شده‌اند....
اتاق نیوز - وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: دو محور هراز و چالوس در استان‌های شمالی کشور به دلیل مشکلات ریزش کوه مسدود شده‌اند.
بر مبنای این گزارش محور چالوس در منطقه ازارک بر اثر ریزش کوه مسدود شده و در حال حاضر تردد در این جاده امکان ندارد. البته طبق اعلام این وزارتخانه تلاش بر این است که تا ساعت 14 امروز با فعالیت راهداران بار دیگر امکان تردد در این مسیر به وجود آید. همچنین در محور هراز نیز به دلیل ریزش کوه بین دو تونل شماره دو تا سه در حال حاضر امکان تردد وجود ندارد و البته تلاش برای بازگشایی این مسیر در ساعات آینده ادامه دارد. در محدوده سفیدارگله ترافیک سنگینی در مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه به دلیل سیلاب رخ داده که البته تلاش برای بازگشایی آن ادامه دارد. پس از به پایان رسیدن تعطیلات چند روزه تعداد قابل توجهی از مسافران به دلیل ترافیک بالا در روزهای گذشته بازگشت از استان‌های شمالی به سمت پایتخت را به امروز موکول کرده که مشخص نیست با توجه به مسدود شدن کامل دو محور اصلی از مسیر‌های شریانی شمال کشور و ترافیک سنگین در یکی‌ دیگر از این محورها که هر سه به دلیل مشکلات جوی شب گذشته اتفاق افتاده، این حرکت تا چه میزان با تاخیر روبه‌رو خواهد شد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید