آغاز عملیات وارسی پروازی از فرودگاه‌های کشور | اتاق خبر
کد خبر: 123995
تاریخ انتشار: 30 تیر 1394 - 13:47
اتاق نیوز - معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری، گفت: عملیات وارسی پروازی از 36 دستگاه کمک ناوبری فروگاه های کشور از هفته آینده آغاز می شود....
اتاق نیوز - معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری، گفت: عملیات وارسی پروازی از 36 دستگاه کمک ناوبری فروگاه های کشور از هفته آینده آغاز می شود.
حمید حبیبی اظهار کرد: با نظارت سازمان هواپیمایی کشوری و همکاری شرکت فرودگاههای کشور از هفته آینده عملیات وارسی پروازی (flight check) از دستگاه های کمک ناوبری 20 فرودگاه کشور آغاز می شود. وی با بیان اینکه فلایت چک پروازی یک الزام از طرف سازمان هواپیمایی کشوری است اظهار کرد: این عملیات با هدف اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه کمک ناوبری و انطباق آن با استانداردهای لازم صورت می گیرد. حبیبی با اشاره به اینکه وارسی پروازی از دستگاه‌های کمک ناوبری بر اساس استانداردهای ایکائو و انکس 10 به صورت دوره ای انجام می شود افزود: با نزدیک شدن به انجام عملیات حج تمتع و شرایط نامساعد جوی در فصل پائیز این عملیات از هفته آینده آغاز می شود. سازمان هواپیمایی کشوری ابراز امیدواری کرده که وارسی پروازی از دستگاههای کمک ناوبری سایر فرودگاههای کشور نیز تا پایان سال انجام شود.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید