کلاهبرداری اینترنتی سه دختر روس از "داعش"! | اتاق خبر
کد خبر: 126908
تاریخ انتشار: 11 مرداد 1394 - 14:17
اتاق نیوز - سه دختر جوان روس که در اینترنت خود را هوادار گروه داعش جا زده و برای سفر به مناطق جنگی اعلام آمادگی کرده بودند، پول‌های ‌سفر را بالا کشیدند. آنان هم‌اکنون...
اتاق نیوز - سه دختر جوان روس که در اینترنت خود را هوادار گروه داعش جا زده و برای سفر به مناطق جنگی اعلام آمادگی کرده بودند، پول‌های ‌سفر را بالا کشیدند. آنان هم‌اکنون در "حصر خانگی" به سر می‌برند.
سه دختر جوان روس که با هویت جعلی در شبکه‌های اجتماعی خود را هوادار داعش معرفی و برای سفر به مناطق جنگی کمک مالی درخواست کرده بودند، روی هم توانستند ۲۰۰ هزار روبل (حدود ۳ هزار یورو) جمع‌آوری کنند. آنان این پول را بالا کشیدند، بدون آنکه به چنین سفری اقدام کنند. یکی از مقامات وزارت کشور جمهوری مسلمان‌نشین چچن در شمال قفقاز اعلام کرد که این سه دختر هم‌اکنون در حصر خانگی بسر می‌برند ولی دادگاهی برای رسیدگی به این کلاهبرداری تشکیل نخواهد شد. به گزارش دویچه‌وله، رسانه‌های محلی چچن روز شنبه از قول این مقام وزارت کشور چچن که مقومد دانیف نام دارد، نقل کردند: «به سختی قابل تصور است که جنگجویان داعش به عنوان شاکی در چنین دادگاهی حضور یابند!»
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید