واکنش پلیس به درخواست اکران شبانه سینماها | اتاق خبر
کد خبر: 127126
تاریخ انتشار: 12 مرداد 1394 - 13:39
اتاق نیوز - درپی درخواست رییس سازمان سینمایی برای فعالیت سینماها در ساعات بامدادی، سخنگوی نیروی انتظامی توضیحاتی را ارائه کرد....
اتاق نیوز - درپی درخواست رییس سازمان سینمایی برای فعالیت سینماها در ساعات بامدادی، سخنگوی نیروی انتظامی توضیحاتی را ارائه کرد.
سردار سعید منتظرالمهدی درباره نظر پلیس درخصوص افزایش ساعت اکران و فعالیت سینماها در طول تابستان همانند ایام ماه مبارک رمضان اظهارکرد: تا کنون درخواستی از سوی سازمان سینمایی برای این کار به دست ما نرسیده است. منتظرالمهدی با بیان اینکه پلیس حمایت از سینماگران را وظیفه خود می داند، گفت:‌ در طرح اکران اذان تا اذان ماه مبارک رمضان نیز پلیس در کنار شهروندان و سینماگران بود لذا اگر چنانچه درخواستی در خصوص اکران بامدادی فیلم‌ها در سینماهای کشور از سوی سازمان سینمایی یا دیگر مسئولان مرتبط به دست پلیس برسد حتما آن را بررسی خواهیم کرد. سخنگوی ناجا ادامه داد: همانطور که گفتم تا کنون درخواستی مطرح نشده و ما نیز نمی‌توانیم پیش از طرح درخواست و شنیدن شرایط مورد نظر سینماگران و انجام بررسی‌های لازم موافقت یا عدم موافقت خود با اجرای این طرح را اعلام کنیم.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید