توضیح رئیس اتحادیه پرنده و ماهی در خصوص یک شایعه در فضای مجازی | اتاق خبر
کد خبر: 129259
تاریخ انتشار: 21 مرداد 1394 - 12:48
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران با بیان اینکه فروش مرغ های تاریخ مصرف گذشته در واحدهای صنفی کذب است، گفت: برخی  با هدف برهم زدن بازار قصد دارند کسب وکار یک
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران با بیان اینکه فروش مرغ های تاریخ مصرف گذشته در واحدهای صنفی کذب است، گفت: برخی  با هدف برهم زدن بازار قصد دارند کسب وکار یک صنف را وارد حاشیه کنند و کاهش قیمت مرغ را به آلوده بودن این کالای اساسی نسبت دهند.
مهدی یوسف خانی در گفت و گو با اتاق نیوز افزود: واحدهای بازرسی اصناف و سازمان حمایت و تعزیرات به صورت منظم بر واحدهای صنفی نظارت می کنند و در صورت محرز شدن چنین رویه ای، اقدامات لازم را خواهند داشت. وی تصریح کرد: نبود تقاضا مهم ترین دلیل کاهش قیمت مرغ است و این موضوع باعث شده است که قیمت این کالای پروتئینی طی 3 هفته گذشته بین 6200 تا 6700 در نوسان باشد. به گزاش اتاق نیوز، به تازگی در فضای مجازی ادعای فروش مرغ های تاریخ مصرف گذشته توسط مرغ فروشی ها منتشر شده است و یک منبع آگاه اعلام کرده است که چندین تن مرغ منجمد یک از تولیدی ها که تاریخ انقضای آن گذشته است، در مرغ فروشی های پایتخت عرضه می شود.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید