بازی خارق العاده Need for Speed™ No Limits را تجربه کنید | اتاق خبر
کد خبر: 149926
تاریخ انتشار: 14 مهر 1394 - 09:10
این بازی هیجان انگیز قبلا در اپ استور تایوان منتشر شده بود اما بعد از ماه ها انتظار به اپ استور آمریکا رسیده است . سری Need For Speed  از جمله بازی های پرطرفداری است که هر سال...

این بازی هیجان انگیز قبلا در اپ استور تایوان منتشر شده بود اما بعد از ماه ها انتظار به اپ استور آمریکا رسیده است . سری Need For Speed  از جمله بازی های پرطرفداری است که هر سال نسخه جدیدی از این بازی منتشر میشود.

دراین بازی هیجان انگیز میتوانید جدیدترین ماشین هایی که آرزوی داشتن آن را دارید از جمله   Porsche 911 ,BMW M4 , Mclaren 650sدر این بازی انتخاب کنید و آن را هرجور مایل هستید سفارشی نمایید. این بازی پیشرفته ترین سیستم ساخت ماشین را دارد . همچنین مهمترین ویژگی No Limits این است که بیش از 250 میلیون ترکیب از قطعات مختلف را داراست که بار دیگر کاربران میتوانند به شخصی سازی و تیونینگ ماشین های خود بپردازند و آنها را به انواع رنگ ها و طرح های بدنه،قطعات اضافی برای شاسی، قطعات تقویتی مجهز کنند. شما میتوانید با هزاران مسابقه ای که در سطح شهر وجود دارد با دیگر رقبا به رقابت بپردازید . نیتروژن بزنید و ترافیک را رد نمایید . شما در این بازی می توانید آزادانه به مسابقه بپردازید، در شهر بی قانونی کنید و با سرعت هرچه تمام تر برانید.

 برخی از ویژگی های بازی:
  • گرافیک خارق العاده
  • مسیرهای متنوع و هیجان انگیز
  • صدابرداری بینظیر
  • امکان برگزاری مسابقات آنلاین
    iphone-app Google-Play منبع: بروز رسانی  
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید